• benim tiktok hesabım yok. sosyal medyada çok dolaşmıyorum. herhangi bir şekilde bu videoya rastlama ihtimalim oldukça düşük iken ekşi sözlük sayesinde bu videodan da mahrum kalmıyorum.
    türbanlı olmasının saçma bir şekilde başlık yapıldığını düşündüğüm kişi.
  • özgürlüktür. içten yanmalı motorlarda kullanılabilir. yeni nesil elektrikli olanlarda
  • kadının başındaki, dini inancla takilan bir bas örtüsü degil. bir aksesuar olarak, kendine yakıştığını düşünüp takmis.

kaldi ki türbanli da olabilirdi. turbanlilar dans edip video cekemez mi amk
  • nasıl ki tüm açıklara ahlaksız diyemezsek,tüm kapalılara da ahlaklı diyemeyiz.sığ bakmaktan vazgeçiniz.
  • araplar böyle seviyor diye fantezi kiyafeti giymiştir.
    30 yaşında liseli kiyafeti giyen askerler gibi.
  • (bkz: tepsi götlü)
  • geçen hafta türkiye’deydim. daha önce bir kere görüştüğüm bir arkadaş kendi arkadaş grubuyla birlikte bahçeşehir taraflarında canlı müzik falan olan bir meyhaneye gidecekmiş, beni de davet etti.

neyse gittik falan. mekanda iki farklı masada türbanlı kızlar vardı. gayet güzel rakı gömüyorlardı. hatta ilerleyen saatlerde mekanın üst katındaki night club kısmında da viskiye döndü bir tanesi.

diyeceğim o ki bu hanımlar, bu konuları aşalı çok olmuş. o nedenle sizde düşünmekten vazgeçin ve dalganıza bakın.
  • çok da güzel yapıyor keşke bana da öğretse. ha bir de tahminen ne zaman insanların(özellikle kadınların. o ortamda ramazanda orucunu tutup ramazan sonrası eğlenmeye gelen bir sürü erkek olduğuna eminim) ne giydiğine, nasıl eğlendiğine karışmayı bırakırsınız? çünkü alkol haram diyip festival iptal edilmesini destekleyenlerden, şort giyen birine otobüste şiddet uygulayanlardan farkınız kalmıyor. görünüşü, yaşam tarzı sizden farklı olana psikolojik şiddet uyguluyorsunuz.
  • link4 de davulcu resmen boşalıyor gibi.

bana mı yanlış geldi yoksa.
  • bastırılıp bastırılıp patlıyorlar, sonra tutabilene aşkolsun
hesabın var mı? giriş yap