• bakmayın öyle götünü salladığına. muhafazakar kadındır.

link

link2

link3

link4 davula sürttürürahahahha
  • (bkz: astagfirullah halima baji)
    gerçek müslümanlık bu değil.
  • türlerine seks çağrısında bulunuyormuş gibi hareket eden canlının olduğu videodur.
  • neresini muhafaza ettiğini çok merak ettim.
  • çok da bir manası olmayan videodur. neden diyeceksiniz, hiç öyle sjw'lik yapmayacağım "isteyen istediğini giyebilir size ne" falan diye, direkt konuya gireceğim. tesettür, baş örtüsü falan artık dini bir anlam taşımıyor. bildiğin aksesuar gibi bir şey oldu.

harbiden bak. tesettürlü bir kadın size mesaj falan atarsa ve muhabbet ilerlerse "benim pek öyle islam ile bir alakam kalmadı. deizme doğru kaydım." falan deyin. size "benim de artık öyle, alışkanlıktan takıyorum" demesi düşük bir ihtimal değildir.
  • bırakın artık bunlar, isteyen istediğini giyer, istediğini yapar. (yasalar içinde vb..)
    böyle başlıklar geri kalmışlık göstergesi artık.

banane, sanane...
  • size , bana ve kime ne ? olan twerktir.
  • başörtülü olmasından bağımsız cidden beceremiyor. bunun sonucunda da iğrenç bir görüntü oluşmuş. işinin ehli olan insanlara bırakmak lazım. o zaman insan biraz da olsa izlemek isteyebiliyor*
  • dışı müslüman içi orospu
  • ben buna başörtüsü demem tamamen aksesuar derim. müslümanlara da sallamayı sataşmayı kesin. herkesi kendiniz gibi sanmayın. bu kadar at kafalı, vizyonsuz olmayın. ayrıca mide bulandırıcısınız.
hesabın var mı? giriş yap