• çirkinim diye triplere girmeyin neyseniz o olun kasmayın kendinizden ödün vermeyin o zaman belki sizde bulursunuz bi john lennon.
  • rahat olun. kasmayın. bununla ilgili bir anımı aktaracağım derhal.

günlerden bir gün vapurla büyükada'ya doğru gidiyoruz. içerde pencere kenarına oturmuşum, dışarıyı kesiyorum. dışarıda oturan iki tane çocuk var, bi tanesi hoş bayağı. elinde dandik bir fotoğraf makinesi martıları falan çekiyor orda, romantik takılmaya çalışıyor belli. fakat yanındaki sapla ne mümkün. bir ara ben de dışarı çıksam mı diye düşünüyorum, bu arada telefonla oynamaya dalıyorum. başımı kaldırdığım gibi çocuğun yanında bakımlı fakat çirkin denebilecek derecede vasat, kötü giyimli kızı görüyorum. kız fotoğrafımı ceker misin diyor, sibel can vari pozlar veriyor saçını başını savurarak... çocuk; ağzı kulaklarında. basıyor tuşlara. basıyor tuşlara. nasıl hareketler ama görceksiniz. ( tabi bu arada, o romantik cool erkek profili gözümden bir çırpıda siliniyor ve iğrenç sümsük bir yaratığa dönüşüyor.) kız öyle rahat ki, lan diyorum acaba bu kız bunlarla beraber gelen tayfadan arkadaşı falan mıydı? yo hayır, kız fotoğraflarını çektirdikten sonra fotoğrafları göndersin diye çocuğa mail adresini verip teşekkür ediyor, içeri geçiyor. vallahi erotik senaryo çıkar bu hikayeden.
    derken, çocuk fotoğraf makinesi elinde çektiği fotoğraflara bakıyor heyecanlı heyecanlı bir şeyler anlatıyor yanındaki arkadaşına. 5-6 dk sonra içeri geçiyor. kızla bildiğin flörtleşmeler, cilveleşmeler....
    ve ben günü adada tek başıma sap gibi sıkıcı tayfamla tamamlıyorum. çirkin olan kazanıyor.
    bu arada ben 1.90 boyunda yeşil gözlü inanılmaz tatlı göğüsleri olan güzel kız, meraba :)
  • bosverin. zaten turk erkekleri de yakisikli degil. yakisikli olanlar zeki degil. zeki ve yakisikli olanlar fakir. zeki zengin ve yakisikli olanlar ukala ve pic. tekrar ediyorum; bosverin.
  • hiçbir kızın sikine(!) bile takmayacağı tavsiyelerdir. çirkin olduğunu kabul eden kız mı olurmuş yahu.
  • fenerbahçe maçlarını saracoğlu'nda izlerken başınıza siyah poşet geçirin.
  • hic kimse her seyi ile tamam degildir. bunu aklinizda bulundurarak iyi oldugunuz yonlerinize ilgi cekmeye calisin ve cirkinliginizi unutun. mesela cirkin ama zeki isen zekiligini goster veya giyimine ozen goster cunku cirkinsen ve giyimin iyi ise en azindan bir arti yonun var; umrunuzda oldugunu ve cabaladigini gosterir bu, cirkinligini arka plana gonderir. eger ben bakim falan yapmam diyosan o zaman cirkin olmayi hak etmissin.

not:unutma, hic bir sey imkansiz degildir; eger gercekten isteyip cabaliyorsan. (bkz: nothing is impossible)
  • ego tatmini yaşamak istediğinizde ülkemiz sınırlarındaki herhangi bir gece kulübüne gidin.
  • kendinizi çirkin olduğunuz için sevilmeyi hak etmiyormuş gibi düşünmeyin. kpss'ye çalışıp memur olun. ne kadar çok sevildiğinizi anlayacaksınız.
  • rimel sürün. her derde devadır
  • muamele öğrenin, hemde adam gibi muamele. şu memlekette adam gibi oral seks yapabilen kadın çok ama çok az. erkeğinin üstündeyken samba yapar gibi götünü oynatıp erkeğini sağmayı akıl eden nerdeyse hiç yok. sevişirken erkeğinin gözünün içine bakan, gaz veren sözler söyleyeni ise rüyamızda bile göremiyoruz. vajinal kaslarınızıda geliştirmeyi de ihmal etmeyin. tabi nerde nasıl kullanacağınızıda. geriye bir tek o tiple adamın birini yatağa atması kalıyor. onu bir kere başardınızmı tamam, nâmınız alır yürür. tipde bir yere kadar. yatakta mal değneği gibi yatan ve ben çok güzelim zaten elimi sallasam ellisi tadında kendini beğenmiş türk kezbanlarından gına gelen erkeklere ilaç gibi gelirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap