• son yılların yeni ve etkili yerli çizgiromanı hikmet yamansavaşçılar'ın karabala'sını destekleyebilirsiniz. kaliteli çizimlerinin yanında özenli baskıları ile de göz dolduruyor. ancak yazan-çizeni sayın yamansavaşçılar bayi satışı çok düşük olduğu için yeni maceraları doğrudan satış ile okura sunabiliyor. bundan sonraki model emekçinin doğrudan desteklenmesi şeklinde olacaktır.
  • gönülden destek verdiğim kampanyadır. bu akşam başlıyorum .
  • daha çok ilgi görmesini dilediğim başlık.

- yanlış biliyorsam düzeltin - arkabahçe bu işi uzun yıllardır yapıyor, adeta kutsal bir mekan çizgi roman severler için. o yüzden burası gibi kıymetli yayınevlerinin - kitapçıların, ve sadece çizgi roman sektörü de değil tüm yayın sektörünün, yerli kitapçıların, sahafların, yayınevlerinin, yazarların desteğimize ihtiyacı var. bugün sen banane dersen, ben aman n'olcak dersem üç beş seneye okuyacak şey bulamayız.

kaldı ki birçok yayınevinin çok güzel indirimleri var, fiyatları zaten çok uygun olan çizgi roman dükkanları var - arkabahçenin istanbul ve alsancak şubeleri ayrıca tatlı.

ayrıca gereksiz şeyler'i de ziyaretsiz bırakmayınız.

ek: türkiye'den sevdiğim yurtdışında da tanınan bir diğer illüstratör de ethem onur bilgiç'tir, eklemek istedim.
  • küçük bir ilçede yaşadığım için çizgi roman dükkanı gezerek alma lüksüm olmasa da internet üzerinden fırsatım oldukça ve takip ettiğim serilerin yeni ciltleri çıktıkça satın alarak destek olduğum kampanya.
    sadece çizgi roman firmaları değil yabancı yazarların roman çevirilerini yapan birçok yayınevi de dolar üzerinden yapılan anlaşmalar yüzünden zor durumda.
    yakında okuyacak güncel roman yada çizgi roman vs hiçbir şey bulamayacağız arkadaşlar.
    elimizden gelen desteği vermemiz gerektiğini düşünüyorum.
    umarım bu zor zamanları hepimiz atlatırız.
hesabın var mı? giriş yap