• nazarımda thunderball nasıl en iyi bond filmi ise, en taş bond hatunu da kendisidir.

işin sonunda kendisi gibi bir hatunla tanışma fırsatım olsa(ki dünyaya bir daha böyle bir hatun gelemez.) inanın birkaç hafta içinde kim jong un dahil dünyada ne kadar pislik varsa kafesler, guantanamo'ya tıkarım. bu kadar da iddialıyım.
  • kendisi eski bond kızıdır. ayrıca hem fransa güzeli hem dünya güzeli seçilmiştir.
    hakkında niye mi yazıyorum ?, bugün onedio da denk geldim kendisine ilk kez, görmemle şuurumu kaybetmem bir oldu. şimdi yaşlanmış, teyze olmuş. kim bilir, kimleri aşık etti kendine.
  • bugün itibarıyla varlığından haberdar olduğum çok güzel kadın. tüm bond kızlarını tanımıyorum tabii ama daha güzeli yoktur diye tahmin ediyorum. kendisinin şu fotoğrafını görünce insan ırkı nesilden nesile çirkinleşiyor mu sorusunu sormadan edemedim.
  • thunderball (1965) filmiyle ilk fransız bond kızı olan ve dün 78 yaşında paris'te vefat eden fransız aktris.

https://www.lemonde.fr/…francaise_6023533_3382.html
  • bugün vefat etmiştir. kanımca gelmiş geçmiş en güzel bond kızıdır.
  • en güzel bond kızıdır, uzun süren bir hastalıktan sonra 78 yaşında hayatını kaybetmiştir.

thunderball´u izlediğim 1993’ten bu yana en güzel 10 kadın listemin (yapmadım ama yap deseniz yaparım) tek değişmeyen ismidir.
hesabın var mı? giriş yap