• adından ötürü biletlerin çok pahalı olacağı hissini uyandıran bir cem yılmaz gösterisi.
  • biletlerinin ne zaman satışa çıkacağını merak ettiğim cem yılmaz gösterisi.
  • (bkz: depp)
  • abi biletler pahalı mı? esprisi etrafında döneceği şimdiden belli olan gösteri.

fakirler de gülebilsin artık yetti.
  • yeni araba alacak herhalde, para lazim. pagani al abi bu sefer, bu ise son noktayi koy zirvede birak.
  • diamond elite platinium plus pek şahsıma yeterli gelmiyor.

"royal" pakedini bekleyeceğim gösteri.
  • -cem bey isminiz hep altta olurdu bu sefer üstte olmayı mı tercih ettiniz?
    -cmylmz kategorisinden bir bilet lütfen.. kalmadı mı ? diamond sar o zaman canım.
  • cem yilmazin en sevdigim ozelligi herseyi bilen ve elestirme hakkiyla hadsizlik seviyesini karistiran bir millet icerisinde yilmadan projelerine devam etmesidir. bizim ulkede gorece genc olup belli bir seviyeye gelmis herhangi biri “bozdu bu yeaaah” övgüsünü! muhakkak almıştır.

niyetim asla karşılaştırma yapmak değil ama neredeyse herkesin hemfikir olduğu kemal sunal ve şener şen isimlerine zamanında islama zarar vermek ve devlet bekasını zedelemek gibi ithamlarla çok kişi saldırdı. sevdik göğe çıkardık kendilerini bişey zannettiler denildi. şimdi abi gelmiyor böyleleri deniliyor.

tarzını, düşünme şeklini sevmeyebilirsin. ama milyonlarca seveni olduğunu inkar edemezsin.

daha adam sadece ismini açıkladı, yavaş yavaş “bu ne yeeeaggh” diyenler çıktı. sanki başka bir isim koysaydı beğenecektin ampaparası. ha bu söylemler beni sinirlendirmiyor ama bu adamın birgün lan yapmıyorum, alın aq sizin olsun deme ihtimaline bozuluyorum. bu adamın paraya ihtiyacı yok bu kesin. sadece kendini ifade etmek, iyi yaptığını düşündüğü şeyi icra etmek istiyor.

bir de diğer yaptığı işler üzerinden yeni yapacağı işi karalayan var. önceki neydiki bu ne olsun diye. cem yılmaz’ı çok sevip yahşi batıdan tiksinen adam var. ali baba ve yedi cüceler arog tadı vermedi diyen var. adam yeni denemeler yapıp, kendini geliştiriyor. ali baba ve yedi cücelerde altınıza sıcacaksınız vaadi mi vardı da ben mi bilmiyorum? iki espri koymuş aq film diye kakalamış diyorlar. lan bütün o güldüğün filmleri yazıp yöneten zekilikte bir adam iki espri buldum ama kalanını bok gibi yapsam kimse farketmez diyebilir mi?

neyse konuyu çok bulandırmadan, cem yılmaz avukatlığına da tam girmeden (bkz: cem sen misin?) bitireyim. dört gözle beklediğim gösteridir.
  • bir turne halinde, şehir şehir dolaşıp sunmasını istediğim gösteri. umarım biraz dolaşır türkiye’yi cem yılmaz da geze geze güldürür.
  • eski imajiyla gormeyi umdugumuz yeni cmylmz gosterisi olacaktir
hesabın var mı? giriş yap