• kabine değişikliğini gündem dahi saymayan insanların eleştirdiği penguensever haber kanal. vah benim memleketime vah.
  • lakers-miami maçını ikinci yarısından başlatan kanal.
  • eskiden haber vermediği için eleştirilen bugünlerde 2 saat ana haber yayınlayan kanal
  • cemaat akp savaşı'nı bu aralar -her nedense- korkmadan aktaran, penguen döneminden çok farklı bir modda seyreden kanal.

ama burada akıllara gelen asıl soru şu: çalıştırdığı bütün gazeteciler öyle ya da böyle "demokrat" çizgideki insanlar olmasına rağmen çok kötü bir gezi sınavı veren bu kanal, savaşın tarafı cemaat yerine başka bir grup olsaydı yine aynı şekilde korkusuz davranabilecekler miydi?

insan merak ediyor.
  • artık iphone ve ipad'e bildirim göndermeyen zamazingo.

yalnızca bende böyle değildir umarım.
  • künye'sinde tv'den sorumlu müdürün kim olduğu yazmıyor. gezi direnişi sırasında bakmıştım o zaman da durum aynıydı

http://www.cnnturk.com/kunye

kim yönetiyo olm bu kanalı?

edit: barış tünaymış
  • akpnin işini bittiğini gören cnn türk - hürriyet - kanal d artık sansürsüz yayın yapmaya başladı. darısı diğerlerinin başına. bu süreçteten en zararlı çıkıcak olan ntv dir zannımca. bakalım onlar ne yapıcak, ne zaman çark edicekler. karaktersizliklerini yakında gösterirler.

(bkz: penguenleri unuttuk sanmayın)

(bkz: ferit korku içinde)
  • şu an konuşan kadın* bu kanala nasıl çıkmış anlayamadım!
    hanım bildiğin döşüyor bizim padişaha!!
    helal kendisine diyorum son olarak..

edit: kadın nevval sevindiimiş. gülenciymiş rivayete göre. yalnız çok güzel giydirdi abla ya..
  • gündemin en yoğun olduğu günlerde bile, gece haber ya da yorum seyredeyim diye yoklarsanız flash tv'yi mi açtım diye şaşırabilirsiniz. bir gırgır bir şamata, vur patlasın çal oynasın. çocukken, henüz cnn turk yokken uydu yayını olan yerlerde cnn'e denk gelince ''öff hep haber, hep ciddiyet der'' geçerdik. şimdi bir açıyosun gece yarısı; mesut yar ile burada laf çok. bu mudur bu programın yeri ya da cnn isim hakkını verdiği kurumu hiç mi kontrol etmez, isim hakkımı sattım gitti mi der, ilginç.
    yok artık
  • nba zevkini piç eden kanal.
    o kadar berbat bir internet siteleri var ki ben anlamıyorum hangi maç ne zaman buradan yayınlanacak. güncel değil kullanışlı değil; bi' sike derman olmuyor.
hesabın var mı? giriş yap