• bir yoğurt markası. üretim yerleri mustafakemalpaşa'da. piyasada bilinen tüm markaları solda sıfır bırakacak lezzete ve doğallığa sahip.
  • çok çooook güzel bir yoğurt markası. bir kez bunu tattıktan sonra tüm yoğurtlar suni, yavan, lezzetsiz.
  • migroslarda da (en azından istinye migros'ta) bulunabilen bir yoğurt markasıdır. bulununca da alınır zaten.
  • yoğurdu yoğurttur. piyasadaki diğer büyük markaların iki katı fiyatına rağmen alırım bunu. iki kilo yiyeceğime bir kilo yerim ama bunu yerim.
  • uludağ'da 2. oteller bölgesinden bakacak'a doğru giderken yol üstünde solda çobankaya kamp bölgesine sahip yer. yazın geceleri hava sıcaklığı ortalama 5-9 derece olur. hava açıkken kamp için harika bir yerdir. alkol almak isteyenler için kamp bölgesine 2 km uzaklıkta 2. oteller bölgesi telesiyej santralinin içerisinde migros jet bulunur ve fiyatları şehir ile aynıdır. çobankaya kamp bölgesinin içerisinde de bir adet büfe mevcuttur ancak hem fiyatları uçuktur hem de alkol satılmaz. kamçılar geceleri üşümek istemiyorlarda şehirden odun götürmelidirler zira ormandaki ağaçlara dokunmak yasaktır. yerlerde vs gece yakılacak cinsten odun bulunmaz bulunsa da nemli olduğu için is yapar kamp ateşiniz zulme dönüşebilir dikkat.

hemen 3.5 ileride bakacak bulunur ki manzarası mükemmeldir, bursa'nın büyük bir bölümünü bakacaktan eğer hava açıksa rahatlıkla görebilirsiniz (yenişehir hava limanı, gemlik körfezi bile çıplak gözle görülebiliyor). kamp alanında konaklamak ücretsizdir. içerisindeki tuvaletler de ücretsizdir. kampçılar için harika bir yerdir. serin ve temiz havada şehrin stresinden uzaklaşmak isteyenler için ideal bir yerdir. güneşi fena yakar, gölgede üşütür. kamp için gidecek olanlar montları ve en kalın yorganlarını götürmeyi unutmasınlar.

ayrıca üşümek istemeyenler mümkün olduğunda pamuklu kıyafetle gitmesinler çünkü üşütür. bu da dip not.
  • bu yoğurt dünyanın en güzel yoğurdu olabilir.ilk defa yediğimde demek gerçek yoğurdun tadı böyleymiş diye düşünmüştüm.pınar,sütaş ve diğer bütün fabrikasyon yoğurtların tadı aynıdır fazla bir fark yoktur ama çobankayanın tadı bambaşkadır her kaşığı o fabrikasyon yoğurtların 5 kaşığı yoğunluğunda lezzet taşır.

bu yoğurt istanbulda benim gördüğüm kadarıyla sadece migroslarda satılıyor.bizim eve yakın olan migrosa geldiği gün fanları tarafından bitiriliyor.bulabilirseniz bence bir deneyin.

çok reklam gibi durdu farkındayım ama bir yiyin sonra konuşalım yada yemeyin bana daha çok kalır.
  • en son aldığımda 12 tl civarındaydı fiyatı pandemi zamanı almadım etmedim en son lüx bi şarküteride 29.90 a kitlediler sonra netten baktım en ucuz 22 tl civarı. pişman mıyım ? değilim. sigara 18 aq
  • uludağ da oteller bölgesinden bakacak' a giderken sol taraftaki kamp bölgesinin yanındaki devasa bir kayalık..
    kayalıkla yol arasındaki ardıçla kaplı alanda yetişen kuşüzümleri harikadır..
  • son aldığımda tadını o kadar da etkileyici bulmadığım yoğurt. oysa ki 2011'in en iyi olaylarındandı gözümde.
  • uludağ'da günübirlik takılmak ya da çadırla kamp yapabilmek için çok çok güzel bir yer. dereye filan da giriyorsun. buz gibi ohş.
hesabın var mı? giriş yap