• çakma elitistletin bayıldığı olay. amerikanın çıkarlarını korumaya ve gerektiğinde abd ordusuna hizmet edeceğine yemin edecek çocukları oluyor.

amacın çocuğun geleceğini kurtarmak anlıyorum ama bu ülke çocuk doğurmaya uygun değilse, vatandaşlığı da beş para etmiyorsa doğurma o zaman. ki bence de uygun değil, çocuğum yok. doğuracaksan da git abd'de yaşa.

abd’de yaşayanlara, orayı tercih edenlere gram lafım yok hatta saygı duyuyorum. fakat bunlar çocuğu doğuruyorlar koşa koşa türkiye’ye geliyorlar. abd’ye taşınmak gibi bir planları da yok. açık konuşayım abd ordusuna hizmet edeceğine yemin eden ve git gide çoğalan bu potansiyel gizli ajanlarla türkiye'de aynı mekanda bulunmaktan çok rahatsız olmaya başladım. savaş bölgesinde yaşıyoruz, yarın ne olacağı belli olmaz. düşünsene türk zannettiğin kişi aslında abd ordusuna bağlılık yemini etmiş.

trump bu "piremsesimi abd'de doğurayım sonra gelip kendi ülkemde yaşayayım" şımarıklığını ortadan kaldırırsa o zaman göreceğim sizin özentiliğinizi.
  • adam bir milliyetci! ölüyor milleti icin, sanarsin savasa giriyoruz.
    sonra malum kisinin esinin dogumu yaklasinca hoop amerikaya bilet alinir cocuk orda dogurulur!
    ben o kadar milliyetci olsam cocugumu meclisin onunde daha olmadi yozgat’ta sivas’ta dogurturdum ne ikiyuzlu pisliklersiniz anlamadim ki!
    ikinci cocuguda amerika dogumlu ayrica
    neyseki trump amca sadece dogum olanlari vatandas kabul etmeyecekmis az geriye dogru yasa isletsede biraz gulsek
hesabın var mı? giriş yap