• cinsellik yetişkinlere ait bir eylemdir ve öyle kalmalıdır. çocuk evliliği ancak evlenenlerin her ikisi de çocuksa geçerlilik kazanacak bir kavram. çocukla evlenmek düpedüz tecavüzdür. çocuğunu yetişkinle evlendiren baba da suça ortak olur. ülkede kaç milyon kişinin bunu yapmış olması bu gerçeği değiştirmiyor.

çocuk evliliği -şu anda ükede yaşanan şekliyle- tecavüzdür ve böyle lanse edilmediği takdirde bitmeyecek, devam edecektir.
  • önce engelledim sonra yazdım entry i:

belli ki çocuklara çüküyle bakan bir troll. sapıklığına kılıf bulmuş ya nasıl da savunuyor.
  • malum tasarıdan dolayı, hapiste yatan erkeklerin 12-14 yaşında bebeler olduğu sanılıyor. değil!

adalet bakanı hapiste çocuk istismarı/çocuğa tecavüz nedeniyle yatan kişilerin, yiyorsa yaşlarını açıklasın! açıklasın da görelim bakalım kaç çocuk erkek zorla evlendirilmiş ve kız çocuklarını hamile bırakmış.
    a-çık-la-ya-maz-lar! içerideki kanaat önderleri şeyhleri çıkarmaya uğraşıyorlar. yerlerine de ne kadar solcu, gazeteci, eylemci varsa koyacaklar. niyetleri açık, cezaevleri kapasitenin çok üstünde. millet yerlerde, koridorlarda, kıç kadar hücrelerde üst üste yaşıyor.

çocuk evliliği tecavüzdür kardeşim. kız çocuğunun iradesi dışındadır. hay kültürünüzü seveyim sizin be!
  • tecavüz: bir kimsenin rızası olmadan, onunla birliktelik yaşamak.
    12-18 yaş çocuk: okulda velisi tarafından temsil edilen, oy veremeyen, içki/sigara satın alamayan, araba kullanamayan kısacası, hukuksal iradesi olmayan canlı.

12-18 yaş çocukla evlenmek: çocuğun rızası aranamayacağından, otomatikman tecavüzdür. nokta.

sen, 30-40-50-60 yaşına gelip, sonra da, senin en az yarı hatta çeyrek yaşında; dışarı çıkmak için annesine soran, okuldan erken ayrılmak için müdür yardımcısından izin kağıdı alan bir küçüğün rızasını almaktan bahsediyorsan, kusura bakma ama, istismarcının önde gidenisin, belki de diğer tip tecavüzcülerden bile betersin.
  • çocuk evliliği tecavüzdür.
  • "reşit olmamış biriyle evlenmek, birlikte olmak tecavüzdür. kesinlikle katılıyorum. pedofili filan değilim." bunu diyen bunu da dedi "benim değinmek istediğim nokta konunun direkt olarak tecavüzle bir alakası yok."

birbiriyle çelişen iki düşünceyi art arda yazmak salaklıktır. benim değinmek istediğim nokta, konunun direkt olarak salaklıkla alakası yok. akp demeyen herkes benim gözümde akplidir, boşuna kasmayın kendinizi.
  • ben engellemekten yoruldum, bunlar yazmaktan yorulmadı.
    cocuk evliligi tecavuzdur.
  • (çocuk + tecavüz) x (lanse etmek) = ?

denkleminin tek çözümü bulunan başlık.

(bkz: troll)

ayrıca anlamını bilmeyenler için: (bkz: çocuk)
hesabın var mı? giriş yap