• o öpücüğü vermek için yaklaştıkça zaman slow motion akmaya başlar, o şloooğğğğppp'un ekosu uzar da uzar
  • akraba teyze sayılmaz ama babaannemdi, o öper ben artistlik yapar yanaklarımı silerdim. kendisini kaybedeli on yılı geçti. şimdi düşünüyorum da ona artistlik yapan karakterimin her bir atomunu sikeyim ben. hadi bul da öpsün şimdi.
  • 5 yas / 12 kiloya kadar vakumlu operek havaya cocuk kaldirabilenleri olan teyze turudur.
  • insanın sadece kendi çocuğu olunca ne kadar gereksiz bir davranış olduğunu anladığı durum.
  • bende de bir adet bulunan teyze modelidir. sadece vakumlu pompa gibi öpmekle kalmaz, pata küte çocuğun her yerine sever maksatla vurmak, sıkıştırmak ve mıncıklamak sureti ile eyleme devam ederler. bebeklerde ve ufak çocuklarda ağlama ve genellikle baba tarafından kurtarılmakla son bulur. bendeki bu teyze annemin kardeşi olduğundan, teyzemin yaptığı eylem anneme çok garip gelmezdi, bu yüzden babam yokken teyzemle karşılaşmaktan çok tırsardım, babam varken cesaret edemezlerdi çünkü babam kızardı. eşşek kadar oldum, dünya değişti, sovyet sosyalist cumhuriyetler birliği dağıldı, berlin duvarı yıkıldı ama teyzem hiç değişmedi, şimdi de torunlarına aynı eziyeti yapmayı sürdürmektedir.
  • günlerdir bu anı bekliyorlar. hazırlandılar. yarın doğan güneşle birlikte sokaklara inecek ve buldukları tüm çocukları ıslak ıslak öpecekler. nice tazeler bayrama küsecek. nice canlar yanacak.
  • önümüzdeki birkaç gün içinde bol bol göreceğimiz teyzelerdir. çocukları adeta vantuzlamaktadırlar.
  • (yanlışlıkla) kulaktan öperse çok ağır tahribat bırakacak olan akraba teyzedir. en iyi ihtimâl, geçici işitme kaybıyla sonuçlanacaktır.
hesabın var mı? giriş yap