• çocukluk arkadaşı eğer hayatınızın her döneminde ara arada olsa hayatınızda bulunuyorsa ve bağlarınız hiç kopmadıysa, aile bireyinden pek farkı yoktur sizin için. üniversiteleri farklı şehirlerde okumuş olsak bile en kötü 6 ay arayla buluşur muhabbet eder ayrılırdık. okullar bitti buluşmalar daha sık oldu 2-3 ayda bir bazen haftada 2-3 kere oturur bir mekanda içer ve dertleşirdik.

son dönemde aradan 6 ay geçti merak ettim neler yapıyor diye aradım buluşalım dedim, çok yoğunum vakit olmuyor şu yoğunluk geçsin buluşalım dedi, sonra bir üç ay daha geçti yine aradım yine çok yoğunum hebele hübele etti, sonra kendisi aradı bir ay sonra çok yoğunum işte buluşamadık ama yakında buluşuruz falan dedi. aynı zamanda instagramına baktığımda arkadaş sürekli sosyal bir yerlere gidiyor.

neyse aradan bir 3 ay daha geçti bu sefer mesaj attım, neler yapıyorsun hafta sonu bir şeyler yapalım şeklinde cevabı yine çok yoğunum hafta sonu çizimler var yetişmesi gereken bla bla. bundan sonra ararsa açmayacağım, ulan it kahve içmeye de mi vaktin yok. ne oluyor dünyayı mı kurtarıyorsun.
  • kız arkadaşını türbana sokmaktan bahsediyordu. bir daha da görüşmedim.
hesabın var mı? giriş yap