• reklam olmayan entry’lerinde 3 al 2 öde kampanyasından mutlaka bahsediliyor. çünkü reklam değil. kesinlikle. böyle reklam olmaz.
  • internet uzerinden kahve satışı yapan, icerisinde bolca guzel cesit bulunduran bir butik kahveci. basligi olmamasina sasirdim. ikidir kendilerinden siparis veriyoruz. o kadar ozverili ve musteri memnuniyeti odakli calisiyorlar ki kendileri kutsal bilgi kaynağı'nda olmayı hakediyorlar bence. alisik degiliz cunku. iyi calisanlar taninmali. helal olsun. dun verdigimiz siparis sabah elimize ulasti. surat kargo ile calisiyorlardi ricamiz uzerine yurtici kargo ile gonderdiler. su an 3 al 2 öde kampanyaları var. kesinlikle kendilerine sans verilmeli. bu bir reklam degildir, en iyi reklam musterinin kendisidir'in kanıtıdır.
  • kendilerine etiyopya yirgacheffe ararken trendyolda denk geldim, trendyoldan o kadar haz etmiyorum ki kendi internet sitelerinden sipariş verdim ve oldukça güzel hızlı şekilde kargo elime ulaştı.

sonrasında farkettim ki 3 al 2 öde kampanyaları var brazil gurme ve etiyopya yirgaceffe birlikteliğimiz kaliteleri bozulmadıkça devam edecek.
  • güzel olan şeylerin ömrü kısa oluyor sanırsam, bir kaç gündür kendilerine ne telefondan ne de sosyal medyadan erişemiyorum.

siparişler 14 gün oldu hareket yok, iptal etme seçeneği de internet sitelerinde yok. alırken 3d kullandığım için banka da chargeback yapmıyor giden bizim paralara oldu.

bu arada 3 al 2 öde cidden iyiydi.

17. günde kahveler geldi, fakat firmaya hala ulaşamıyorum.
  • kahvelerini deneyen varsa önerilere açığım.
hesabın var mı? giriş yap