• yo hayır, kesinlikle elde etmeyle veya edememeyle ilgili bir şey değil bu iticilik. ben, gerçekten birilerinin profiline hayal etmek, elde etmek vs. gibi amaçla kesinlikle bakmıyorum. buna rağmen, başlıktaki gibi çok takipçili insanlar itici geliyor, çok ciddiyim.
  • kesinlikle kişisel blogtur o. kendini manken zannettiği fotoğrafları yüklemiştir ve yalnız bir insan olduğunu fotoğraflarından anlamak mümkündür. en çekilmez olan da dolgulu dudaklarına maruz kalmaktır. takipçilerin çoğunluğu hiç kaydırma yapmadığı tinder sayfasında yazılı olan instagramının reklamından gelmektedir. yahu sen tinder'dan eşleşememişsin insta'dan nasıl konuşmayı bekleyip de eklersin.
  • benden size abi tavsiyesi ınstagram, fb, snapchat vs. kullanmayan kız arayın.

ha 900 takipçi, ha 3000 takipçi fark etmez.
  • genel olarak mantıklı şeyler yazdığı için değil de kadın olduğu için, abazan erkekler tarafından takip edilen ve bu sebeple takip edildiğini bildiği için salak salak şeyler yazan kadındır. bu söylediğim twitter için geçerli. gerçi burda da kadın olduğunu nickinde belli etsin biraz cinsel konularda entry girsin takipçisi tavan yapar.

twitter'da analiz vs. yaptığı için takipçisi olan kadın var mı ? siyasilerin dışında.
  • benim icin bu sinir 1000’dir. hele ki hesabini bussiness hesaba cevirdiyse... kosarak uzaklasirim. cemaatin bu kadar muridi yok.
  • çok takipçili, sadece bedenini sergileyen kadınları takip eden erkeklerin söylemidir... neye bakıyorsanız onu görüyorsunuz sadece...

ben de çok takipçili ünlü olmayan kadın takip ediyorum. gezginler ya da ilgilendiğim hobileri yapıyorlar.
  • o kadına asla ulaşamayacak olmanın ezikliğidir o sen çok kafanı yorma yıkık kardeşim
  • bi her kadın iticidir diye başlık acmadiniz
  • bana aşırı itici geliyor, ayrıca birçok şarkıcının da ( sanatçı değil, sadece şarkıcı ) takipçisi sahte olduğu kanıtlandı
hesabın var mı? giriş yap