• 2011'in başında olmamıza rağmen yılın şakasını anlatmak için kullanılan slogan.

fenerbahçe'nin ve beşiktaş'ın kurtulmaya çalıştığı kişileri biz neden toparlamaya çalışıyoruz?
  • (bkz: #21474264)
  • değil seyrantepe'ye stada gitmek,elimde olsa tem'den geçmem bu saatten sonra
  • galatasaray spor kulübünün resmi internet sitesinden gelen açıklama metni şöyle;

"profesyonel futbol oyuncusu kazım kazım ile 2010 -2011 2.yarısından başlamak üzere 2013-2014 futbol sezonu sonuna kadar sözleşme imzalanmıştır."

profesyonel(!?)den sonrasını okumadım amk.
  • (bkz: ahahahhahahah ben buna gülüyorum ya)

dip not : galatasaray takımında çok başarılı olcağını hissediyorum.
    çok dip not: fenerbahçe takımı lıyım
  • kocasından yeni ayrılmış bir kadının ertesi gün kocasının hasmı ile evlenmesi gibi birşey.
    hayır bunu hakaret veya dalga geçmek için söylemiyorum. ama bana garip geliyor.

hele birde bu kadın kocası ve akrabaları tarafından eş olarak sorumluluklarını yerine getirmediği için suçlanırken gidip kadınla evlenen adamın mantalitesini sorgulamaz mısınız?

yani ben sorguluyorum birde galatasaray bunu sürekli yapıyor iyice anlamıyorum...

fenerbahçeliyim, yani kazım'ın galatsaray'a veya başka bir klübe gitmesi hiç önemli değil, profesyonel yaşam.. lakin dedim ya, galatasaray'ın bunu son zamanlarda alışkanlık haline getirmesi bana çok garip, tuhaf geliyor...

topçu mu yok yahu?
  • hakan şükür lerin, hasan şaş ların metin oktay ların hagi lerin forması kimlere kaldı... ali sami yen i içinde 25 bin taraftar varken yıksanız canımız bu kadar yanmaz...
  • galatasaray yönetimi heralde yeni stadı bu sene çok yıpranmasın kimse gelmesin diye korumaya çalışıyor ki bizi böyle güzel haberler vererek ona buna rezil etmeye devam ediyor.

son dakka editi: adnan'ım haber yolladı guiza için müzakereler devam ediyomuş hala.
hesabın var mı? giriş yap