şükela:  tümü | bugün
  • 3 aydır sivilce için olani kullandığım ve genel olarak bi etkisi olmamış bakım ürünü. zaten ilaci direkt eczaneye danışıp almam yanlıştı ama çaresiz kaldım diyebilirim. eczacı içinde alkol veya benzeri kimyasal olmadığını ve kesin etkili olduğunu falan söylemişti ve 3 kremini (içinde yüz yıkama jeli, yüz için krem ve sivilcelerin üstüne konması için bi krem vardi) 100 liradan sattı. sadece yüz yıkama jelinin etki gösterdi doğru düzgün o da görevini yaptı kısa süreliğine temizledi. diger kremlerin gözle görünür etkisini göremedim.
  • matrixyl içeren krem yapmış türk firması. takdir ediyorum. bize böyle peptidlerle gelin. güneş kremlerinin formulasyonları da çok iyi gözüküyor. çinko oksit kullanılan güneş koruyucuları var, kimyasallarda da hep yeni nesil filtreler var. temizleyicileri sülfatsız. her şey çok denenesi duruyor. hexylrescorcinollu serumda askorbik asit yüksek olaydı iyiymiş. akne jelindeki asit de çok ilginç, oleik asitle kombinlemişler. ar-gesi iyi bir yerli firmaya benziyor.