• 28 yaşında olmasına rağmen, teen wolf dizisinde hiç sırıtmadan 17 yaşında bir kızı canlandıran aktris. gerçekten de 21 yaşında falan gösteriyor.
  • yaşlandıkça ne kadar da yarrağıma benziyor insan dedirtmiş estetik faciasıdır. oysa teen wolf'ta bir içim su idi.
  • teen wolf'da oynamaya başlayan genç kız.

http://www.imdb.com/name/nm3706952/
  • teen wolf dizisinden ayrılmış oyuncu aktris.
  • botoksu abartmış sanki ama cildi güzel. gözlerini çok beğenirdim hep. kendine has bir duruşu var aşırı güzel olmasa bile ulaşılmaz bir görüntüsü vardı hep.
  • gotham’da sofia falcone’yi canlandırmıştır.

nerden tanıyorum diyordum ki meğersem teen wolf’ten miş.
  • oyunculuğu vasat, çekiciliği dillere destan olan sofia falcone'umuz. ayrıca ufak bir araştırma ile merak ettiğim dudak estetiğinin gerçek olduğu sonucuna da varmış bulunuyorum. komprasörle hava basılmış çünkü, estetik yaptırmamış kendisi.
  • 28 yaşında olduğunu öğrenince inanamadığım hatun.. teen wolf dizisinde taş çatlasa 19-20 yaşında gözüküyor.
  • dudak dolgusu ve botoks yaptırmış oyuncu. teen wolf the movie'de dizideki haline göre oldukça donuk ve çökük bir görünüşü vardı.

tabi reed'in diziden üçüncü sezonda ayrıldığını göz önüne alınca dizideki haliyle filmdeki arasında dokuz yıl var ki bu hiç de az bir zaman değil.

bir de filmde yapılan saç/makyaj tercihleri dizinin tam zıddıydı. bu da göz önüne alınması gereken bir durum.

yine de diziden birkaç sahnesini seyredince dudak dolgusunun yüzünü değiştirdiği anlaşılıyor. üstelik botoks da yaptırmış olmalı ki göz çevresinde en ufak bir ifade oluşmaz hâle gelmiş. ki kendisinin iri ve parlak gözleri dizide hep vurgulandı. saçları, makyajı hep gözlerini ön plana çıkartacak şekildeydi. yüzünün en güzel ve en dikkat çeken yerini mumyaya çevirmiş. kendine yazık etmiş.

aslında filmde yaşlandığına dair tek emare ağız kenarında oluşan yüz çizgileri. müdahale yaptırmasının mantıklı olduğu tek yer orası... belki dudak dolgusu dikkat çekmeseydi bu çizgileri de o kadar fark edilir olmazdı.

ve bütün bunlara rağmen gamzeleriyle muhteşem görünüyor.
hesabın var mı? giriş yap