• dünyaya ergen ve gerizekalı ihracat ettiğimizin kanıtı niteliğinde espiridir.

cu yazıyorlar cu ne diyorsun “ananın amcuğuuuu” diyorlar.

oğlum sizden ümit yok ananızı sikeyim çeperli hücreye sahip canlıların ıq su sizin 30 katınız ne salak ergenler türedi şu dönemde ya.

kamu sağlığı için idam edilmesi lazım bazılarının
  • ¬cu seni sordu.
    -hangi cu?
    ¬anayınamcu...

olarak yapılan çok komik espri. çok komik.
  • yeni nesil anan zaa xdxd.
  • yabancılardaki “candice” esprisinin dilimizdeki muadili. bizdeki daha güzel ama bence*
  • kendisiyle tanışıkılığım aynen kib’de olduğu gibi bir densizin mesajı sayesinde olmuştur. yalnız bunu idrak etmem daha uzun sürmüştü. "ne lan bu cu (türkçe okuyunuz), gizli bir mesaj mı var bunun altında diye" dönendim durdum. yıllar sonra başka bir vasıtayla * mevzuya uyandım ama uyanmaz olaydım keşke. ulan bu hem kısa hem de ingilizce! yurdum insanı gece gündüz 50 cent (fifti sent) dinliyo sanki. hay senin cu yazan ellerin, sii yu diyen dillerin kopsun e mi! (bkz: ulan sinirlendim yine aksam aksam)
  • çok net söylüyorum mahalledeki en low iq hani o "bruh ab yhaa" dediğiniz edepsiz şakalı dayılar var ya? onlar dahi yapmıyor bu şekil basit bi şaka. sen yine yaparsın o beni ırgalamaz. sadece hangi ligdesin onu bil diye.
  • sosyal medya mecrasında birkaç vakittir dönen tuhaf espri.
    hangi sivri zeka bunu komik buldu da sonrasında hangi akıl küpü arkadaş bunu yaydı da bu kadar ''cu '' eprisi etrafta dolanmaya başladı orasını anlayamadım.
  • cu
  • m.ö 11. ve ya 12. yüzyıllarda şu isimli esi türk hükümdarının devlet kurduğu havzanın ismi chou diye de yazılabilmektedir.
  • mesajlaşmalarda kısaltılmış olarak see you* manasında
    kullanılır. aynı şekilde cul'da see you later* anlamını taşımaktadır.

fakat türkiye'de ise manası bambaşkadır.
    burada cu tamamiyle argo olarak kullanılır. mesela
    hangi cu ?
    o… çocu veya ananın a.cu.
hesabın var mı? giriş yap