• şirk koşmak tam olarak bu muydu?
  • kıçı açıkta kalmıştır o hocanın. ben de arada öyle karışık rüyalar görüyorum ama böyle saçmalamıyorum
  • (bkz: holy şirk)
  • hani bunlar allah'ın masum bir kuluydu!
    hani cennete ve cehenneme kimin gideceği allah'a kalmıştı!
    hani kimse nereye gideceğine karar veremezdi!
    hani karar vermesi allah'a şirk koşmaktı...

çok garip çok.
    bunlarda cumhurbaşkanına bağladı.
    bugün söylediklerini yarın yalanlıyorlar.
  • ben demiyorum bak, ismini vermek istemediğim ''alim, hafız, kurra'' vs vs. o söylüyor olum. dedi bana sen cennetliksin panpa. dedim '' o senin cennetliğin şapşik'' öyle yani ey cemaat-i müslim bilin kadrimi kıymetimi.

işin geyik boyunu geçip, takıldığım hususa değinmek istiyorum. bu izlediğimiz video uzun zamandır internette olan bir kayıttı. şimdi tüm haber sitelerinin falan aynı anda bunu ayyuka çıkarması beni hafiften işkillendirdi açıkçası. sonuçta bu adamı markaja alan herkes bilir ki, bu adamın her konuşması falsolu olur. şahsi görüşüm, bugün bunların tekrar gündem edilmesi, mahmut efendi cemaati içinde çatışmayla alakalı olduğu yönünde. tekrar dişe dokunur bir bilgi gelirse buraları tekrar editlerim.
  • inandığı dinden de çıkan ve şirke giren bir salak içeren video. onu sen nereden bileceksin, hocan nereden bilecek e be manyak?

hocan kendi götünü kurtarsın önce. sonra sana müjde verir. yok ya bunlar için dedikleri kadar var. sapıtmış bunlar toptan.
  • pespayeliktir, terörist fetullah gülen'in izlediği metodlardan birisini kullanmaktır bu.

ama benim anlamadığım bu video "dört yıl" öncesine ait, hürriyet neden bugün haber yapmış acaba?

tam da alevi kardeşlerin kapılarının işaretlendiği bir dönemde. eski derin devletin operasyon gazetesi hürriyet bir şeyleri mi başlatıyor acaba?

https://www.youtube.com/watch?v=bo4amiljy1e
  • şirk nedir ve nasıl koşulur sorusuna cevap olmuş dalyarak beyanı.
  • cennet değildir, can not'tır.
  • ateş geçirmez kefen satan, peygamberi rüyada görme garantili terlik satan adamın böyle bir beyanat vermesine şaşıran suserları görmeme vesile olan doğa olayı.

çok ilginçsiniz lan. her zamanki cübbeli işte. rüyasında hadron çarpıştırıcısı görecek hali yok.
hesabın var mı? giriş yap