şükela:  tümü | bugün
 • ne var bunda diyene ön edit:cübbeli, mustafa kemal'e açık açık; fasık yani; kafirlerin en şerlisi,en haini,en kötüsü,en zalimi diyor...bu ne demek? mustafa kemal müslüman düşmanıdır, en şerli en hain insandır demek...cübbeli bunu diyor...zaten ışid de öldürdüklerine kafir diyerek bu kafirlerin katli farzdır şeklinde bir kılıf veriyor...bu durumda atatürk ve atatürkçüler'e kafir diyerek bir nevi ışid'çilik oynamış oluyor cübbeli...yani güç elime geçince; büyük kafirin anıtkabirini de yıkarım demek...yani güç elime geçince atatürkçü kafirin kelleyi de alırım demek...evet aynen bu demek...bir de sen kimsin ki birine en büyük kafir diyerek cehennemlik ilan ediyorsun? allah mısın sen? milyonlarca insanın sevdiği,vatanın en önemli önderi gördüğü birine kafir hain cehennemin en dibine gireceksin demek müslümanlık mı oluyor?

  sözcü'ye operasyon yapan savcılar,cübbeli'ye de uğrar mı acaba dedirten video.

  atatürk ve atatürkçüler için; normal kafir değil,kafirlerin de fasıdıkır,diyor.

  bir de bu adamı son dönemde saygılı bilmem ne diye pazarlıyorlar.

  bunun gibi bir sürü videosu var.

  https://www.youtube.com/watch?v=l9nk7kkdq9o

  not:cübbelinin; ''gökten indiği zannedilen kitaplar bizi yönetemez'' diye saldırdığı atatürk'ün o sözlerini de açardım cübbeli'ye ama....ardısı gggggggg olacağı için susuyorum.

  not 2;cübbeli'yi önemsemeyin diyenler....bu herif şu anda türkiye'nin en güçlü tarikatini yönetiyor...hükümetle askerle polisle iş dünyasıyla iç içe geçmişler...yakın tarihe şöyle bir bak ve istersen önemseme!
 • (bkz: yeni türkiye)
 • cübbeli ahmet'i gri polarım kadar sevmem ama doğru söylemiş.

  atatürk'ün müslüman olup olmadığını, tartışmak bile zaman kaybı.

  yani bu sözün, sizin için herhangibi sorun teşkil etmemesi lazım.

  zira atatürk gayr-ı müslim, kafir diyecekler tabi. hacı diye mi hitap etsinler?
 • cübbeli'yi önemseyen bir yazarın açmış olduğu başlıktır.
 • çok mu zor, sadece o doğru bildiğinize inanıp kendinizin kurtarılmasını garantiye almak(!) ve diğerlerinin kendi bacaklarından asılma hakkına saygı duyarak yaşamlarına ve düşüncelerine saygı duymak?
  kendinize ne güzel bir dünya yaratmışsınız. doğru olan sizsiniz ,tanrınız da çok güçlü ama hep siz zarar görüyorsunuz ve mağdursunuz. ama artık tavşan deliğine gidecek yol karanlıklarda değil ve kendi başınızı yiyeceğiniz günler yakın.

  tanım: allahçılık oynayan ve inancına göre şirk sayılabilecek bir cübbeli söylemi.
 • yanılmaktadır.
  bana göre en büyük kafir benim. ne var ki bunda? size göre kafirim hristiyanlara göre başka birşey, budistlere göre başka birşey. kim takar? sen gönlünce isimlendir benim inanışımı.
  ben dünyada yaşamış insan sayısı kadar farklı inanış biçimi olduğuna inanan benim sikimde olur mu?
 • şu eskort karının götünü sıkıp tokatladığı videosu olan sakallı değil mi bunu söyleyen? la olum dikkate alacak amma da adam bulmuşsunuz.

  tanım: içi boş bir zırvalama.
 • pezevenklikten hapiste yatmışlığı olan küçük pipili (bkz piyasadaki videosu) bir yobazcığın random sıçmıklarından biridir. çok da şey etmeyiniz.
 • "beni bir kez aldatırsan sana yazıklar olsun; beni iki kez aldatırsan bana yazıklar olsun." der bir çin atasözü
 • çıkarı öyle gerektiriyordur.
  bugün de de derin tarihçiler! atatürk'ün namusuna dil uzattığında da
  utanmadan( hafızamız yok farzederek )bir de kalkıp atatürk'ü
  koruyor bu adam.
  işte bu zihniyet yıllardır bu ülkede
  züccaciye dükkanına girmiş fil gibi
  ortalıgı kırıp döküyor
  ses çıkaran yok...