• + nasıl, fiyatlar iyi mi :)
    - valla ateş pah..
    + alın bunu !

nextttttt !!!!!

+ nasıl, fiyatlar iyi mi :)
    - avrupa'da böyle fiyat yok. :|
    + aferin. al bakim bi ciklet :)
  • reis toptancı mısın koli koli almışsın
  • ''babam sizi çok seviyor, hep rüyasında görüyor. size şiir yazdı bir kaç tane'' diyen bir kadın ve umursamayan bir cumhurbaşkanı. öyle anlamsız bir durum işte.
  • - başkanım, bana kinder alır mısın?
    - tabi ki. başka ne istiyorsun.
    - bi de kısa camel.
  • oradakilerin hepsi muhtemelen bir şekilde akpye üye,görevli vs ve zaten onlara normalde yakın olan birileridir. yoksa bırakın marketi, marketin bulunduğu sokağı ve hatta semti vatandaşın girişine kapatmaları lazım. muhalif birinin olması imkansız o markette
  • çocuklara parasını ödemediği çikolatadan vermesi de ayrı bir ironidir. eee normal geliyor tabi..
  • kasadan geçirmediği gofretleri, içerde çocuklara vermesi gözden kaçmamıştır...
  • valla bana fiyatları sorsa "çok uygun" ne kelime! "ekmekte ötv eksikliği hissediyoruz, ucuz olur da bu kadar mı olur?" diye sorarım. korkanın anası ağlamaz ehueheuuehu :/
  • sıfır samimiyet. bir tek bana mı öyle geldi? orada bir kişi bile eleştirmeye, soru sormaya cesaret edebildi mi acaba? kaç koruma, kaç araçla gitti? orada alışveriş yapanların yedi sülalesi araştırılmıştır.

yakalamışsın işte anlatsana sıkıntıları, geçinemediğini, zamların bel büktüğünü falan söylesene be adam, çok uygun nedir? biz kendimizi yırtalım haklarını savunmak için onlar fotoğraf çektirme yarışına girmişler sanki tek eksikleri o. gel de çıldırma ya.
  • aşağıdaki uyarlama fıkrayı hatırlatmıştır;

tayyip erdoğan ile emine erdoğan açılışını yaptığı avm nin bir et reyonuna resmi ziyarete gitmiş. reyonu tertemiz ve çok düzenli olarak görmüş. adamları ile gezerken rast gele bir kasabın tezgahına gelerek sohbet etmeye başlamış. cumhurbaşkanı : dana ve koyun etleri fena değilmiş, işler nasıl gidiyor ? diye sormuş.
    kasap: genelde iyi idi ama bugün bir kilo bile satamadım;
    cumhurbaşkanı : neden ?
    kasap: siz ziyarete geldiğiniz için müşteriler pazara alınmadı;
    cumhurbaşkanı : o zaman ben alayım, bana 4 kilo verir misiniz;
    kasap: hayır satamam;
    cumhurbaşkanı : neden satamıyorsun ? diye sormuş;
    kasap: sizi gelecek diye tüm bıçaklarımızı topladılar,
    cumhurbaşkanı : bıçak olmasa da olur, bana şu parçayı ver bakayım;
    kasap: yine de satamam, demiş;
    cumhurbaşkanı: yine ne oldu ? neden satmıyorsun ?
    kasap: çünkü ben kasap değilim, silahlı polis timinden bir askerim.
    cumhurbaşkanı sinirli bir şekilde: git bana komutanını çağır, demiş;
    kasap: o da karşıda balık satıyor; diye cevap vermiş.
hesabın var mı? giriş yap