şükela:  tümü | bugün soru sor
 • akit tv'de yayımlanan “gün başlıyor” programının sunucusu yusuf ozan, cumhuriyet gazetesi çalışanları için "demokrasi falan hikaye, savaşta sizin gibileri katletmek mübahtır." dedi.
  https://twitter.com/…aber/status/962680295173640197
 • düşünce özgürlüğüdür. ondan herhangi bir sorun olmaz. arkasında olduğu güçlere güvendiği için istediğini böyle tehdit edebilir, çünkü ortadoğu ülkesinde iktidar partisine yakin yalaka spikerlerinin hepsi böyledir. çünkü akp'li olmak, islamcı olmak bunu gerektirir.

  (bkz: ver mehteri)
 • karışmayın...

  cumhuriyet dediğin atilla ilhanların, ilhan selçukların yazdığı o bildiğimiz cumhuriyet değil.

  islamcıları yıllarca "kemalist ceberrutluğa karşı savaşan masum ve mazlum hürriyet aşıkları" diye pazarlayan sorosçu liberal tayfası bunlar. can dündar'ın dizayn ettiği ve yabancı istihbarat servislerinin finanse ettiği operasyonla radikal & taraf tayfası ve o çizgide yazan liboş ve kürtçülerle doldu cumhuriyet gazetesi.

  şimdi karışırsak endokrine edilmiş kemalistler olarak islamcıların "masum ve haklı" taleplerini faşistçe bastırmaya kalktığımız için bize kızabilir bu arkadaşlar... eskiden de kadınları taşlama ve insanları otellere doldurup yakma gibi haklarına karşı çıktığımız için hep kızarlardı.

  ellemeyin...

  peynir ekmek yesinler...
 • bunlar iktidardan indiklerinde bu yaltakçılarına öyle büyük öfke patlaması yaşanacakki, ülkede ampul kullanmaya korkacak insanlar. kim kimi katlediyor anlaşılır o zaman.

  yusuf ozan ismi unutulmasın, çocuklarının bile derisini yüzecekler.