• üç noktayı (hani ... olan) çok sevmeyi de beraberinde getirir bu olay. halbüküm ne derdedecen şekerim, verecen cümlenin eline bi bağlaç, o kendi kendini bağlayacak. bu fornül tutmazsa, büyücüye gidecen. o da cümlenin düşük yapmasına engel olamazsa bir kimyagere danışacan. o da geremezse, geri geri adım atacan. silecen sondan bir şeyler.
  • buna en koptuğum örneklerden biri sergen yalçına maç çıkışında sordukları bir sorudan sonra aldıkları yanıt olmuştu.
    sergen cevap olarak "bıdıbıdı... bunu şeye bağlıyorum... hımm... şeye... bir şeye bağlamıyorum" diyerek gitmişti.*
  • ipin ortasi buyuk n seklinde kendi uzerine iki kere katlanir. katlandı mı hah tamam. şimdi, asagi giden uc n'nin alttaki yarim yuvarlagi kafa ve boyun girecek sekilde buyutuldukten sonra kendinin ve geriye kalan iki ip govdesinin uzerine 6-7 tur sarilir. dogru yapmissaniz elinizde bir spiralin icinden gecen bir up ucu (dugumun yukarda kalan ve aslinda daragacina baglanan kismi) ve iki adet yuvarlak olacaktir. var mı ok. bi sonraki aşamaya geçiyoruz. ipin sarmis oldugunuz ucu, yukarda kalan yuvarlaktan gecirilir...geçirilir...geçirilir...geçirilir...geçirilir...geçirilir...geçirilir...

(© ; #2137488)
  • -şu bu böyle olmuş sonra o gelmiş şuna böyle böyle demiş o sırada ben gelmişim ama neden geldiğimi anlatayım size...
    -abdül bey konuyu toparlayabilir misiniz vaktimiz azda.
    -hımm peki. işte ben geldikten sonra ama benim neden geldiğim bu esnada çok önemlidir çünkü..
    -abdül bey çok teşekkür ederiz efendim.
    -rica ederim..
    -.............

-ulan bir daha abdül beyi programa bağlayanı zikerim haberiniz olsun.
    -peki abii..
  • uykusuz bir gecenin ardindan sikca rastlasabileceginiz bir olay.
hesabın var mı? giriş yap