• babil.com'dan alabilirsiniz. geçen ay aldım 4 kitap, ertesi gün hepsi ulaştı, sorun yaşamadık. üstüne bir adet arka kapak dergisi ve bir de şirin mi şirin bir not defteri hediye etmişler, hoşuma gitti.
  • remzi kitabevi... gerçi web üzerinden satışı yok ama mağazaları havadar ve de kitaplara göz atabilmeniz için uygun sakinlikte..
  • en son (bkz: ekşi sözlük yazarlarına mektup var) başlığı için direkt okula sipariş verdim, siparişim hazır olduğu halde kargoya verilmesi bekletildi. hatta siparişlerim teslim edilmiş en ufak bir bilgi verilmedi.

ben de alternatif arıyordum, elleriniz dert görmesin dedirten başlık.
  • kitapyurdu'dur 6 yıldır büyük bir keyifle alışveriş yaparım, bir kere dahi sorun yaşamadım.
  • almayın kardeşim kitap falan. sinemaya da, sergiye resim bakmaya da gitmeyin.
    çok satılan kitaplar, kapalı gişe oynayan filmler, görülen büyük resimler hep cahilliğinizi artırıyor; karanlığı besliyor. okumuş adam cahilliği ne kadar berbat bir şeymiş, yeni anladım.
  • babil virali başlıktır. d&r kadar olmasa da son siparişimi 15 gün beklettikten sonra tedarik edemedik diye iptal eden babil'i hiç tavsiye etmem. kitapyurdu şu ana kadar sorun yaşamadığım tek site.
  • kaliteyi bozdular bişey oldu , bende vazgectim d&r dan online ya da kitapcılardan alışveriş
    yok mersi sinirlerim bana lazım
  • (bkz: ıs bankasi yayinlari)

edit: ıs bankasi yayinlari'nin ayni isimle kitabevi de mevcut sevgili sozlukculer. bunu bilmedigi icin mesaja boganlar oldu. evet hem yayimci hem de kitap satisi yapan magazalari mevcut. ayrica online satis isin de iskultur.com.tr adresi mevcut. hatta ıs bankasi kredi kartlarina indirim gibi kampanyalari da oluyor. ozellikle cocuk eserleri muhtesem.
  • (bkz: eganba.com)
  • kitapkurdu.com ve tubitak on kendi sitesinden satış yaptığı kitaplar. fazla çeşit yok tübitakta ama hem fiyatı hem de kargo ücreti gayet uygun
hesabın var mı? giriş yap