• penn badgley tarafından canlandırılan, gossip girl' ün fakir ama gururlu çocuğu. kültürlü, sempatik, akıllı, esprili bir karakter. her şeyden öte serena van der woodsen' ı tavlayan yegane erkek rolünde.
  • dizide serena van der woodsen sayesinde tanınan bir sima olan cocuk.aman dikkat gotu kalkmasın.
  • humphrey dumpty olan gossip girl karakteri. (bkz: humpty dumpty)
  • belki de çok alakası yoktur ama bu çocuk bana hep "seth cohen eğer bir zengin çocuğu olmasaydı ne olurdu?" sorusunun cevabı gibi gelmiştir. laf aralarındaki duralamalar, sempatik kelime oyunları, hep zor durumda kalan, kafası çalışan, loser'ımsı tavırlarla süslü bir kahraman.
    aynı şeytan tüyü var ikisinde de.
  • serena gibi bir kızı tavlamayı başaran sonra ayrılan sonra tekrar ayrılan ve sonra tekrar ayrılan, gördüğüm yerde boğazlayacağım şahsiyet.
  • gossip girl'ün en sıkıcı, en sümsük karakteri. öyle muhteşem bir babadan* nasıl meydana gelmiştir, anlamak güç. bu sümsüklüğüne rağmen dizinin en ballı karakteridir o ayrı.
  • arkadaş şu adam bile threesome yaptı ya kendimi nerelerden atsam azdır.
  • gossip girl'un en ezik karakteridir ama aynı zamanda o kadar da ballısı. (bkz: threesome)
  • kendisi eminim burayı okuyordur bundan eminim`: ?!?`.

dostum napmışsın öyle kendine. biz seni çelimsiz olarak sevdik kısa saçlarınla sevdik, senin hazırcevaplığını takdir ettik bu upper east side tayfasına gider yaptığın için sevdik. ama sen gitmişsin saç uzatmışsın bir takım tarzlara girmişsin. evini unuttun oğlum, duvarında prada yazan evde fink atıyorsun limuzinle takılıyorsun yeri geliyor babana atar yapıyorsun. zaten kız kardeşine hiç girmiyorum, kız ayrı dünyada takılıyor. kaşar ha oldu ha olacak senin abi olarak bir gram etkin yok bu kızın üstünde. bir de çok lazımmış gibi gitmişsin body yapmışsın sosis gibi olmuşsun. o ne oğlum öyle kasıla kasıla geziyorsun her sahnede.
  • dizilerdeki bu aklı başında erkek karakterleri beni acayip derecede çekiyor. yani hem sağduyulu, özgüvenli ve mantıklı olup hem de bir kadını büyük bir yürek genişliğiyle sevebilmeleri çok etkiliyor beni çook. özellikle de bu kadınlar kötü değilse bile şımarık, prenses sendromundaysa ve akılları bir karış havadaysa. işte dan'in de bu özelliklere fazlasıyla sahip serena'yı sevme şekli, ona her durumda inanması ve yanında olması isyan etmeme yol açıyor. beverly hills 90210'daki brendon ve the closer'daki fritz de aynı duygular uyandırıyor hatta, izleyen bilir.
hesabın var mı? giriş yap