• çalkantılı blaze bayley döneminden sonra ilk brave new world le daha şimdi de bu albümle beklenilenin de çok ötesine geçmişler,daha brave new world ün tadı damağımızdayken böyle muhteşem bir albümü döner üzerine kaymaklı ekmek kadayıfı gibi koydular önümüze..karnınızı tıka basa doyurun.
    (bkz: ağlamak istiyorum)
  • bbc'nin online yaptığı anket sonuçlarına göre kategorisinde geçen yılın en iyi albümü seçilmiştir.%70 oy almasında pek tabii ki bu anketin official forumdan duyurulması akabinde herkesin ankete hucüm etmesi büyük rol oynamıştır.
  • sergiledikleri olağandışı performansla şarkının albüme ismini vermesi şerefini hak ettirmiştir iron maiden.hele o 3. dakikasındaki giriş yok mu, eridim şerefsizim.
  • iron maiden'in iki gundur cd-playerdan cikaramadigim albumu. melodik, dinlemesi keyif veren, her parcasi birbirinden leziz bir album olmus. yeni nesil rock gruplarina ders (rck101) olarak okutulmasini diliyoruz. (bkz: school of rock)
  • hayatımda iron maiden veya "benzeri" müzik dinlememiş olan bana bile kısa bir süre içerisinde tüm iron maiden albümlerini toplama isteğini aşılamayı başarmış olan muhteşem ötesi albüm.
  • brave new world u dinlememis olanlara ozellikle orijinal ve mukemmel gelen, aslinda o albumde baslayan tarzi devam ettiren album. bruce dickinson un sesi hala harika, albume adini veren sarki, ve digerleri dinledikce daha superlesiyor. bu kadar uzun suredir bu isi yapip da her albumde ayni kaliteyi yakalamak ancak bu yetenekli ve kulturlu adamlarla olabilir.
  • album kapagi, tarz olarak scorpions'un pure instinct albumunun kapagini baya andiran album.
  • dünya çapında 1500000 (birmilyonbeşyüzbin) adet satmış olan baş yapıt.
  • ilk dinledigimde (neremle dinlediysem) pek begenmedigim ve almadigim ama dun albumu alipta dinledigimde ne kacirmisim ben dedirten super iron maiden albumu. adamlar resmen yas ilerledikce yaraticilik azalir tezini curutmusler.
  • o 3. dakikasında giren meşhur melodiyi ilk duyduğumda gözyaşlarımı tutamadığım enfes iron maiden şarkısı. (bkz: iron maiden'a tapma sebepleri)
hesabın var mı? giriş yap