• iptal edilmiş dizidir. 2 sezon toplamda 20 bölüm devam etmiştir.
  • cnbce de yayınlanan çöp bir dizi. o kazma esas oğlan oyuncu arkadaşın torpili nedir kimdir çok merak ediyorum.
  • ergenlik yıllarında chat falan yaparken tercih ettiğim nicknamedi. böyle dark falan çok cool geliyordu.
  • imdb'ye göre bitmemiş olan, işkolik bir lieutenant'a sahip olan undercover'ında üstünde çalışan bir polis ekibinin anlatıldığı dizi.

edit: dizi imdb'ye göre hâlen devam ediyor olarak gözükse de resmi olarak kesilmiştir, sanırım bitmeyi haketmeyen dizilere bir örnek daha.
  • fakir redbull'u. ama tadı güzel.
  • kurt russellı kötü polis rolünde izleyeceğiniz genelinde polis/emniyet kurumunun yozlaşmışlıklarına değinen ve kötü polislerin ön planda olduğu iyi ve kötü filmi. senaryo bildik bir hikaye üzerine kurulu olsa da sıkmıyor; türü ve hikayesinin getirdiği bir alışkanlıktan olacak bu tarzlarda hep son anda sürpriz bir karakterle biter ama bu sefer herşeyi başta öğrendiğimiz için merakımızı "bakalım nasıl yakalanacak" üzerine kuruyoruz. klişeler yine yoğunlukta izlerken aniden filmi izlemekten vazgeçmenize neden olabilir.
    ving rhames benim sevdiğim bir oyuncu lakin genellikle 3.cü hatta 4.cü sınıf roller alması kalitesini örtülüyor bu filmde yine fazla rol almasa da kendisine yakışan ve aslında daha iyi bir aktör olduğunu gösteren bir rolde olmasına sevindim.

düzeltme :yazım hatası
  • mide yanması şikayeti çekmeyipte keşke mide yanması çeken birinim halinden anlasam diyenler için birebir olan enerji içeceği. dün geceden beri cayır cayır yanıyor midem :( 2 liranın peşine düşmeyin burn falan alın.
  • enerji içeceği, gayet güzel bir tadı var..
    (bkz: dark blue)
  • tanım : bir enerji içeceği markası.

geçen gün markette gördüm, denemek için aldım, red bull ile lezzet ve içerik olarak hiç bir farkı olmayan bir ürün. tesislerini araştırdım, kapasite olarak avrupa'nın en büyük tesisini kurmuş adamlar, 50 ülkeye ihraç ediyorlarmış.
hesabın var mı? giriş yap