şükela:  tümü | bugün
  • doğuş un fenerbahçe ye sponsor olmasından sonra 17/18'de bütçeyi oldukça küçülterek türkiye basketbol süper ligi ve eurocup'ta mücadele edecek olan takım.

koç david blatt takımda kalırken, yüksek maaşlı oyuncularla yollar ayrıldı, daha düşük seviyeli ama sıçrama yapabilecek amerikalılarla birlikte genç türk oyuncular forma giyecekler. renkli bir takım ortaya çıkacak gibi duruyor, hadi bakalım
  • heyecanla izleyeceğim takım. gençler çıksın, oynasın ve yeni mehmet okur'lar gelsin. mehmet okur diyorum bakınız, başka birisi değil.
  • yeni sezon için will cummings, howard sant-roos, james bell, jajuan johnson ve michael eric'i alarak ilk 5'i hazırlamış takım. bu isimlerin yanı sıra yerli rotasyonu için de muhammed baygül ve emircan koşut hamleleri yapıldı. scottie wilbekin, okben ulubay ve furkan aldemir gibi isimlerde takımda kaldı. bakalım inşallah eurocup'u kazanırlar.

edit : stanton kidd ile birlikte sezonun 8. transferini yaptılar.
  • kasıtlı mı yapıldı bilmiyorum ama wilbekin dışında son derece vasat yabancılarla doldurulan takım. bu yapılanma aslında türk oyuncular için iyi bir fırsat oldu. okben, doğuş, kartal, emircan hatta çok genç olmasalar da muhammet ve furkan bol bol süre alacaktır maçlarda. son dakika bir koç değişikliği yaşanmazsa david blatt'ın bu oyunculara birşeyler katmasını beliyorum..