• rooster teeth'in iki sezon yayınlanmış, devam edip etmeyeceği belli olmayan dizisi.

insanlar uyuduklarında öldükleri bir salgın hastalığa yakalanırlar. hayatta kalanlar yorgunluk ve uyku ile mücadele ederek hayatta kalmaya çalışır. bir grup ise bu gizemli olayın neden kaynaklandığını çözmeye çalışır.

konusu ilgi çekici ve sürükleyici ama sanırım yayın hakları konusunda değişiklikler olduğu için web sitelerinde bölümler yok ve bölümleri başka yerlerde bulmak zor.
  • corona salgını sırasında evde takılı kalmışken günde 1 sezon izleyerek 2 günde bitirdiğim dizi. ben açıkçası konuyu çok beğendim, senaryo da yeterince iyiydi. uyursan ölürsün konu bu aslında. üçüncü sezonu gelmeyecek gibi duruyor, konu yarım kaldı yine de başlamak isteyen olursa güzelmiş tavsiye ederim.
  • konusu şahane olan ve aşırı derecede sürükleyici, merak uyandıran dizi. alt yazıları daha yeni türkçe'ye çevrilmeye başlanmış. 5. bölüme kadar izledim ve sabırsızlıkla 2. sezonun da malum sitelere düşmesini bekliyorum. kalan bölümleri ingilizce izleyip, türkçe olarak tekrar izlerim.
  • tam (bkz: the last man on earth) tadında başlangıç olacak diye sevinirken daha ilk dakikalarda bi velet çıkıverdi. yine de güzel gidiyor ama bunlar uykusuz kalmaya çalıştıkca benim gözlerim yanmaya başladı uykusuzluktan.
  • entry sayısı az olsa da, ilk defa ekşi'de övülen bir diziye denk geldim.
  • çok iyi bir diziydi.. ancak 2. sezondan sonrası çelilmemiş, tipik bir 27'ler kulübü
  • ne çektin be "sam."
hesabın var mı? giriş yap