• marjinal olmaya çalışırken aklıma gelen fikir. ilk debe'ye girdiğimde yapmayı düşünüyorum.

debe editi: öncelikle sıçtım bez getirin. şimdi çocuklar ben 30'unu aşmış evli barklı bir adamım. karım okursa burayı boşar lan beni. yani arada canımız sıkılınca trolllük de mi yapmayalım? şukulayan, şukulamayan, mesaj gönderen, bana teklif et diyen bütün dostlara teşekkürler. demek ki neymiş, fazla marjinallik iyi bir şey değilmiş. hepinize sevgiler.

ama güzel fikir ha. ikinciyi alırsam söz burdan teklif edecem.

bir de ufak bir ricam olacak. ameliyatlı yerime vurmazsanız sevinirim.
  • (bkz: beyefendiye yardımcı olalım)
    edit:seri eksileme mafyası nerede beyler bi işim düştü.
  • verdim sukunu. yarin debe'sin dostum.

ayrıca debe editi ne olum. entry olmasin o.

edit: ayar verelim derken ayar olmuşuz. çocuk doğru yazmış zaten. ayrıca mesaj atıp beni düzelten ve mal'a anlatır gibi anlatan arkadaşlara da teşekkür ediyorum. çok inceler.

-şimdi o debe var ya.
    -ee
    -hani açılımı dünün en beğenilen entry'si.
    -hmm
    -işte o yüzden dünün en beğenilen entry'sinin editi oluyor. ondan dolayı öyle yazmış.
    -haaa anladıııım.

açılımına bak anlarsın. kıpss. diye mesaj atan var. kıps ne ya:)

ama ekşiciler çok inceler. tşk ediyorum. bu entry de böyle dursun. mallığım baki kalsın.

not:o evlilik teklifini sana yaptıracağız çocuk.
  • "3 çocuk yapmayacaksanız şuku yağmuruna boğarım" dedikten sonra cevap beklemeden şukuya abanmamı sağlayan fikir.

edit: yazık oldu diger entrylere. resmen haklarını yedik adamların güzel bir şey yapalım derken. ulan akşama kadar yemedim içmedim şukuladım. geçen haftanın en beğenilenlerine bile girer bu saatten sonra eksilenmezse.

edit: yok lan hak falan yememişiz. debe'ye giren 3. ve 4. entrylere baktım şimdi de, iyi ki 1. onlar olmamış amk. sadece 2. entry'nin sahibine üzüldüm.
  • zamanında, debe'ye girdikten sonra değil, babalar gibi risk alarak, hem saat tam 00:00'da entry girmek hem de sözlükte badilerini "arkadaşlar up'layalım debe'ye sokalım şu entryi de yengeniz görsün, kendisi sözlük okuyor da :)))" diye fişteklemek yoluyla birkaç defa gerçekleştirilmiş ve ses getirmiş olan eylem.
  • (bkz: risk budur)
  • hadi bakalım dediğimiz olay. damadın sırtına vururmuşçasına verdik şukuyu.
    (bkz: kendi ellerimizle çocuğun başını yakıyoruz)
  • daha önceki debe'lerimde hiç aklıma gelmediği için oldukça üzülmeme neden olmuş eylemdir.
    söz vallahi bi' dahakine seferkinde safcocuk'a evlenme teklif ederek gerçekleştireceğim bu eylemi.
hesabın var mı? giriş yap