• uninstall sirasinda "masaustune kisayol olusturmak ister misiniz?" gibi abuk bir soru soran uygulamayi* bilgisayarlarina koyabilen sirket. bunca zamandir bilgisayar kullaniyorum, ilk defa bir uygulamayi kaldirirken "kisayol koyayim mi masaustune ehehehe" dedigini goruyorum.

dell'de kafalar kiyak geziyorlar galiba.
  • bilgisayarlarının garantisi yoktur. tekrar ediyorum, garantisi yoktur.
    'teknik servisi eve kadar geliyor ve sorunu hallediyor' da büyük bir yalandan ibaret ya da sadece istanbul için geçerlidir. muhatap olduğunuz tek bir telefon numarası ve karşınızda eleman göndermemeye yeminli kişilerdir. gerçek bir servisi olan, bilgisayarı götürüp bunun şu problemi var, alın bakın diyebileceğiniz bir marka alın.
    not: dezenformasyon diyenlere gelsin: teknik servisle yaptığım saatler süren telefon görüşmelerini, söz verip adam göndermemelerini kanıtlayabilirim.

al amk
    al
    al
  • dizüstü bilgisayar kategorisinde çok kaliteli ürünler üreten amerika kökenli teknoloji markası. teknik servisleri harikadır. başta inanmadığım yerinde servis hizmetini 3 kere test edip onayladım. evet, arıyorsunuz, evinize gelip sorunu hallediyorlar. 3 kere dediysekte bilgisayarım 3 kere arızalandığından değil. bir tanesini arkadaşım ranzadan düşürdü, garantiden ücretsiz olarak kırılan soğutma kısmını değiştirdiler. bir defa başka bir arkadaşımın hoparlörü bozuldu gelip değiştirdiler. bir defada hardisk yerine ssd, cd sürücü yerine hdd taktıktan bir süre sonra ekranın kararmasını telefon üzerinden tarif ederek düzeltmemi sağlamışlardır.
  • hisseleri, kurucusu michael dell ve bir yatirim grubu tarafindan yaklasik 25 milyar dolara satin alinmis. artik halka acik bir sirket degil.
  • bi senede pil ömrü kafayı yiyen bilgisayarların üreticisi firma.
  • ultrasharp serisi monitörleri profesyonel düzeyde bilgisayar kullanıcıları için biçilmiş kaftan olan marka.
  • yedi yıldır kullandığım laptopumu üreten firma.
  • kullandığım bilgisayarı sayesinde bildiğin hayattan soğuyorum. alan aklımı seveyim dedirten amerikan firması.
  • teknik servisinin verdiği hizmet ile müşteri memnuniyetine ne kadar önem verdiklerini gösteren firmadır. tek telefon ile ölü pikselli ekranı iki gün içerisinde değiştirip, ses çıkaran adaptörün yerine yenisini bir gün içerisinde yolladılar.
hesabın var mı? giriş yap