• ferrari'lerinin içinde anadolu yakasındaki çok lüks ama paparazzilerden uzak restoranların önünde denk geldiğim bu çiftin, sanırım en büyük şanssızlıkları çocukları irem'in babasına benzemesi. fiziksel olarak yani. kızcağızın hayatının üçte ikisi ayna karşısında kaş almakla geçecek. demet şener gibi bir anneye sahipken büyük bahtsızlık. işte gerçekten de parayla mutlu olunmuyo demek ki.
  • bu çiftin senelik geleneksel "birbirimizi şu kadar seviyoruz, bu kadar aşığız" "şenlikleri" başlamış olacak ki; şu sıralar magazin ve dekorasyon dergilerini süslemekteler.

bir kaç sene önce bir röportajlarını okumuştum, şöyle bir şeyler diyordu ibrahim efendi;
    -doğumdan sonra demet'den hemen kilo vermesini istedim, yoksa gucci, prada giysiler yerine zara'dan alışveriş yapmak zorunda kalacaktı...

hem "şişman" demiş, hem "alışveriş delisi" demiş, hem "marka bağımlısı" demiş, üstüne yetmemiş bir de "giydiklerinin parasını ben veriyorum" demiş...
    vay arkadaş vay... bir satırda adam ne hakaretler etmiş, yanındaki de aşk dolu gözlerle bakıp kocasını dinliyor!!evet diyor formumu kocama borçluyum...(gülücük, gülücük, gülücük)
    tuuuuuh! allah layığını versin.
    kalkmış, "ev hanımı demet teyzem" gibi cevap vermiş.

ben olsam yalatır yuttururum adama bu sözleri, ama ben demet değilim, demet de ben değil.

bu röportajdan sonra, niye altı ayda bir çok mutluyuz demeçleri verildiğini az buçuk tahmin etmeye başladım.
  • şu dünyada kadının kadına yaptığını yine başka bir kadının yaptığının göstergesi olmuştur. ne diyor kümes gün gelir...
  • kendilerini david-victoria beckham zanneden antipatiklige benim için yeni bi anlam katmış çift. bir roportajlarında cocugunuzun buyunce ne olmasını istersiniz sorusuna ibrahim kutluay kız olursa sporcu olmasın, demet sener de kız olursa türkiye güzeli olsun demiştir. ibrahim beckham a bu konuda bi şey diyemeyecek olsam da demet sener e turkiye guzelliginin bir meslek olmadıgını hatırlatmak isterdim. fenerbahce de oynadıgı zamanda antremanlarda demet akalın la sex hayatınının tum gelişmelerinden takım arkadaslarını da haberdar ettigini dusununce panathinaikos ve ulker oyuncularının hafızalarında güzel anılar bıraktıgına inandıgım çift ayrıca. ikisinden de ayrı ayrı hiç haz etmememden dolayı çift olarak daha da bi sinirimi bozuyolar. bu durumdan cok da rahatsız olmadıklarının ya da beni ilgilendirmesi gereken bi durum olmadıgının da farkındayım. hatta sorulucak olursa bana giren cıkan mı var hayır efendim alakası bile yok. ama yine de sinirimi bozuyolar işte. mutluluklarının devamını en içten dilerim.
  • bir ruh emicinin musallat olduğunu düşündüğüm çift. çünkü ne zaman bir dergiye "geçen gün yine çok mutluyuz" konseptli bir fotoğraf verseler ikisi de derin dondurucudan çıkarılmış balık gibi bakıyor objektife.
  • ibrahim kutluay akp'den milletvekili adayı gösterilirse, 3. çocukları da doğacaktır.

(bkz: en az 3 çocuk doğurun)
  • hiçbir dayanağım yok tabii ki ama son zamanlarda demet akalın'ı çıldırtmaktan zevk aldığını düşünmeye başladım bu çiftin. demet akalın'ın kendisi ve parçalarına karşı en ufak beğeni taşımamama karşın - savunma gibi bir prensibim yok yani - ne zaman bir markette bir yerde dergilere bakıyor olsam, bu çifti alem tarzı bir magazin dergisinde çocuklarıyla beraber sarmaş dolaş ''birbirimize ilk günkü gibi aşığız'' açıklamalarıyla görüyorum. keza ayda en az iki defa magazin programlarına evlerinin kapılarını açıyorlar yine çoluk çocuk, torun torba. tamam mutlusunuz anladık da ben bir çiftin daha bu kadar gözümüze sokulduğuna rastlamadım şimdiye kadar.

öyle birşey yoktur heralde tabi ama, bu kadar çok görünce insan düşünmüyor değil.
  • ne yaparsam yapayım bir türlü sempati duyamadığım çift. dur! elin hemen gitmesin eksiye, hele bi otur soluklan yiğenim! biz bunların aşkı yüzünden yıllarca aşırı dozda demet akalın'a maruz kaldık lan, az şey mi? çantalarla, sepetlerle geçti koca bir ömür. işte bu yüzden "ay ne tatlı çift" diyemiyorum. bence sonuna kadar da haklıyım!

ama bütün bunlara rağmen evlilikleri, ayrılıp barışmaları umrumda mı? bana ne lan! geçmiş olsun der geçeriz.
hesabın var mı? giriş yap