• demirören medyasının yüzsüz, utanmaz olması.

demirören medyasının 100 doğru içinden 1 yanlışı - ki adam özür diledi - görüp manşet yapması.

demirören medyasının "yandaş medya beni niye yayınlamıyorsunuz." sorusuna cevap verememesi.

demirören medyasının maşa olması.

demirören medyasının kaypak olması...
  • baba demirören ölmesine rağmen ekolü, yalamaya bıraktığı yerden devam etmektedir.
  • baba demirören daha yeni öldüğü halde hala dünyanın fani olduğunu, kefenin cebinin olmadığını anlayamamışların yaptığı haberdir
  • eee söyledikleri yalanmış işte, saptırarak söylemiş sorun ne?

taktik hep aynı çamur at izi kalsın. o izi bile bırakamadıklarında toroflo re röö rööö. *
  • akillara sunu getirmistir ;

http://m.t24.com.tr/…atronu-telefonda-agladi,252758

(bkz: üzdüm mü seni patron?)

(bkz: nasıl girdim bu işe ya kim için?) burada birden alakasiz bi sekilde aglamaya basliyor.
  • ınce tv'de anında düzeltti hatali sözü.

medyanin kötü niyetli bir yaklasimidir.
  • iki yüzlü bir medya anlayışının umursanmaması gereken iddiası. süs havuzusunuz oğlum siz, siyasal islamcılara mastürbasyon malzemesi olsun diye yayın yapıyorsunuz. basın özgürlüğüne karşısınız, fikir hürriyetine bile karşısınız. tasmanızı tutanların izin verdiği çerçevenin bir milim dışına çıkabilecek yüreğiniz yok, daha ne konuşuyorsunuz?

kim takar demirören medyasını. iktidar değişsin, ilk satış koyacaklardan biri bunlardır. kendi omurgasızlıklarını iktidardan korkma bahanesi altına saklamaya çalışacaklardır. ama zihniyetleri ve medya anlayışları belli bu insanların, bunlardan bir cacık olmaz.

edit: fetöcü olduğu ince tarafında iddia edilen kişinin fetöcü olmadığını savunanlar önce neden bu adamın yıllarca cemaat gazetesinde yazarlık yaptığını açıklarsa sevinirim. sen yıllarca cemaatin gazetesinde yazarlık yap, gökten karar indirilmiş gibi milli savunma üniversitesine atan, ama sakın ama fetöcü olma, imkanı yok hatta, yalancı ince diye ağla. hmm, peki, ok.

bütün devlet üniversitelerinin rektörleri cemaatsel ilişkilere göre atanıyor. kendi okuduğum okuldan biliyorum. son 4 rektörümüzün her biri bir cemaat bağlantısıyla o koltuğa geldiler. milli savunma üniversitesine atanan rektörün bir cemaat ilişkisi bulunmaması ihtimali.... şaka mısınız ya siz? yıllardır yaşadığınız ülkeyi tanıyamıyorsunuz değil mi? veya herşeyin farkındasınız ama işte insan omurgasız olunca.. yazık.
  • karşılığı olarak muharrem ince'nin "erdoğan demirören'e hakkımı henüz helal etmedim, seçim boyunca eşit davranırlarsa hakkımı helal edeceğim." demesi gerekir.
  • ince kimseye iftira falan atmadı. fetö'den temizlemek için neredeyse 200 yıllık harp okullarını kapattınız, yeni kurduğunuz yapının başına yine fetöcü atadınız dedi. yani hedefiniz fetö değil türk silahlı kuvvetleriydi demeye getirdi.

foseptik medyası da çok duyarlıysa bu konuya doğrusunu yazsın işte. fetöcü olan kişi şuydu, görevi buydu, şu kişi tarafından atanmış, şu tarihte görevden alınmış, hakkında şu işlem yapılmıştır şeklinde. ince gazeteci mi, ona ne fetöcü çıkan albayın hiyerarşik görev tanımından?
hesabın var mı? giriş yap