• bir hayranı olarak boşanmasına çocukça sevindiğim güzel adam.
  • yerinde olmak istemeyeceğim oyuncu. 2020 yılı haziran ayında rol gelmiş. 6 ay role hazırlanmış. kuru otlar üstüne filminin 197 dakikasının neredeyse tamamında yer almış ve üstün performans göstermiş bir başrol. ama kimse bu üstün oyunculuktan bahsetmiyor çok yüksek ihtimalle merve dizdar'ın cannes de ödül alması buna sebep olmuş olabilir.

benim ilk olarak tamam mıyız filminde dikkatimi çekmişti. oyunculuğunu ciddi anlamda beğeniyorum ve kendisini tebrik ediyorum. biliyorum çok zor ama belki de oscar'da hakettiğini alır.
  • bu adamı 2007 yılında şeylerin şekli'nde izlediğimde oyunculuk olgunluğu ve zekası olarak bana yılların tecrübesi ve 27, 28 yaşlarında biri olarak gelmişti. ondan sonraki 3 senede gagarin sokağı'nda, salvador dali göndermeleri içimi ısıtıyor'da, ben patronum'da tekrar tekrar izledim. kendisi talimhane'de bilet satarken bilet bile aldım. doğum tarihine bakınca ise şaşırdım. kendisi 1986 doğumluymuş ve mimar sinan güzel sanatlar üniversitesi devlet konservatuvarı'ndan 2008 yılında mezun olmuş. halen çok çok genç yani. şu an oynadığı kanıt dizisindeki performansı nasıl bilmiyorum ama tiyatrocu olarak geleceğinin de harika olacağı kesin.
  • yeni türk csi'ı, kanıt dizisinde komiser selim rolünde oynayacaktır.
  • bosandigini duydum. dogruysa kendisini ilk gordugum yerde ona ilan-i ask edicem. agir hayranim. millet burak icin izliyo diziyi ben bildigin onun icin izler olmusum.
  • bir oyuncu. oyunculuktaki doğallığı had safhada. hiç kendini kasmadan, son derece rahat bir şekilde başarıyor rol yapmayı. gerek ev filminde, gerekse kanıt dizisindeki performansı helal olsun dedirtiyor. umarım daha nice filmde, dizide, oyunda rol alır ki bizi o güzel oyunculuktan mahrum bırakmaz.

bir de çok tatlı lan, valla. keşke evlenmeseydi. *
  • inanılmaz doğal bir oyunculuğu var bu adamın. tam olması gerektiği gibi. rollerine çok iyi çalıştığını düşünüyorum.

(bkz: underrated)
  • bazı oyuncular, onları izlerken rol yaptıklarını unutturuyorlar, devasa bir dürbünle onların hayatını izliyormuşuz hissi veriyorlar. bu etkiyi sanki dünyanın en kolay işiymiş gibi gösteren, nadir rastlanan yeteneğe sahip oyuncu.
  • kuru otlar üstüne filmini yeni izledim. bir ödül verilecekse o da bu oyuncunun hakkıdır. muhteşem oynamış.
  • estetiksiz yeri kalmayan, kaslarını şişirmekten başka bir halt yapmayan, pr şirketleri tarafından şişirilen, mimikle söyleyeceği sözü bile ayarlayamayan ve oyuncuyum diye gezinen tiplere oyunculuk dersi verecek üstattır. kuru otlar üstüne filminde döktürmüştür.
hesabın var mı? giriş yap