• bilmeyenlerin hakkinda mal mal konustugu kadin.

deniz pulas bundan yaklasik 7 yil once evlendi. esi turkiye'de calistigi sirketin hollanda ayaginin basina gecince istemeyerek hatta hic istemeyerek hollanda'ya tasindi. kizi nehir'in yasadigi hayati degistirmek istemedi. ama sonucta aile saadeti icin hollanda'ya tasindi. nehir'de dogal olarak orada okumaya basladi.

bir adam olun lan iki dakika birini harcamadan. bir siz efendisiniz, alayi yesilci, falanci, filanci. ne pis adamlarmissiniz hakkaten.
  • turkiye'nin en kaliteli mankenlerindendir, hatta belki en kaliteli ex-mankenidir de denilebilir. medyatik degildir, isini yapar, hakkiyla yapar. hatta bir ara bir magazin ekinde cikan ustsuz fotograflara aldiris etmemis de "isim geregi vucudumun heryeri ayni oranda isik almali, ayni bronzluga sahip olmaliyim" demis biridir. hicbir sekilde de podyumda is kazasina filan rastlayamazsiniz.
  • en son akbank reklamında yıllardır sarı olan saçlarını kahverengiye boyamıştır hoşta olmuştur.
    (bkz: yeni akbank reklamı)
  • facebook arkadaşımdır. çok tatlıdır.kompleksizdir. bir arkadaşımın durumuna yaptıgım yorum karsısında begenıp, arkadasımın arkadası arkadasımdır diye eklemiştir. çok seviyorum ben onu.
  • eşinden beş yaş büyük olmasıyla takdirimi kazanan, hayatımda tanıştığım ilk ünlü insan. çocukken çok beğenirdim, şimdi imreniyorum.
  • aynı mesleği paylaştığı diğer arkadaşlarından oldukça uzak bir çizgide, mesafesini her zaman çok iyi ayarlamış, sadece mesleğiyle kendinden söz ettiren saygı duyulası insan.
  • bir zamanlar cenk sökmen'le evli olan kadın.
  • yurtdisinda mankenlik yapabilecek olculere sahip ilk ve nadir mankenlerdendir.
  • artık çirkefleşmiş mankenlik olgusunu bir zamanlar "kalite" kelimesi ile birlikte anılmasını saglamış tam bir iş kadını. gerektiginde ciddi, gerektiğinde tatlı tebessümü ile etkileyici. televole dünyasına karışmamış ender mankenlerdendir. bu yüzden bile takdire şayandır.
  • güzide bir insan, son derece seviyeli, candan ve güler yüzlü bir kişilik. adaşım olan bir de eşi varmış*.
hesabın var mı? giriş yap