• frtdln mahlaslı yazarın yan hesabı olduğunu düşünüyorum. bir yan hesap daha var koordineli işleyen, faze.

frtdln.
    faze.
    dgt97.

çoklu hesap kullanımı leyla olma sebebiydi eskiden. sonra bir adam hem pc hem de telefondan entry giriyor diye kaldırılmak durumunda kalındı kural. sonra da olay vizyonundan duyuru yapıldı "çoklu hesap kullanımı" serbest diye...

geziniyo başlığı frtdln yerine dgt97 hesabıyla açılmış.
    • frtdln başlığına yazılan herhangi bir yergiye bir bakıyorsun faze mesaj atıp bombalıyor muhatabı, aaa bir bakıyorsun dgt97 cevap metni niteliğinde müdafaa entry'si giriyor.
    • x başlıkta girdiğim olumsuz entry, hukuka mugayir olduğu gerekçesiyle siliniyor. iki üç entry'im peşi sıra silinmesinden saatler sonra dgt97 ve faze'in bana cevap mahiyeti taşıyan entry'leri de kalkıyor.

eş zamanlı hareket eden üç hesap. :)

bir bakıyorsun, bir entry'de "benim yam hesaba gelen küfürler duruyor" diyor.
    yan hesap?
    :-)))

tabii bunların hepsi bir iddiadır. ama yok böyle bir şey! :) başkalarına ait olsa bu hesaplar böyle tıkır tıkır işler mi? patır kütür entry'ler giriliyor, patır patır siliniyor.

bakın frtdln hesabının yazdıkları üç hesaptan da favlanıyor. sürekli bi birbirini favlama tutkusu.

http://imgbox.com/klbj42zc
  • sesege nickli yazarın dgt97'ye saldırısı sonrası an itibarı ile mehdiliğini ilan etmesi beklenmektedir. :)
    kendisine gelen son vahiy sonrası girmesi muhtemelen entry:

'dedim dedim bak ne oldu şimdi ehihihhi'

sesege nickli yazarın tüm rezilliklerini bir solukta okumak için:
    (bkz: sesege)

edit: biri şu arkadaşa eski türkçe sandığı kelimelerin türkçe bile olmadığını öğretsin :)
hesabın var mı? giriş yap