• küfürbaz yazar..

özelden mesajlar atar, cevap verirsiniz.. gaa gelir iyice cevaplar atar.. yine cevap verirsiniz.

ben bu değilim, bunları ben yazmış olamam, seninle daha konuşmayacağım triplerine girer..

hadi eyvallah dersiniz, küfür etmeye başlar.

öyle iyi biri..
  • hindistan'in kuzeyinde bulunan, dalai lama'nin 1959'daki tibet ayaklanmasindan sonra, tibet'in bagimsizligi mucadelesini disaridan surdurmek amaci ile 80 bin tibetliyle beraber goc ettigi sehir.. budistlerin kutsal sehirlerinden..
  • iklim nedeniyle nisan, mayis ve haziran aylarinda tercih edilmesi gereken guzel hindistan kasabasi. hemen yanindaki mc leod ve dharamkot koyleri de gitmisken kesinlikle ziyaret edilmeli, daglara cikilmali, eger ordaysa dalai lama ya da karmapa lama ziyaret edilmeli, bol bol momo yenerek keyif yapilmalidir
  • sadri şener semih'e küfrettiği için trabzonspor'a yakışan başkan olduğunu iddia etmiş yazardır.

tapelerde alenen "sikerim böyle fenerbahçe'yi" demiş bulunan aziz yıldırım'ın yönettiği takımın taraftarı olması çok muhtemel yazabilen kişidir.

"çelişkişlerin insanı bu angry birds" demeden geçemiyor insan.
  • yeni bir yazar. hoş gelmiş. reng-i hüda filmini sevmiş. demek ki iyi biri. reng-i hüda diyorum, reng-i hüda... reng-i hüda'yı seven hiç kötü olabilir mi? aklın kesiyo mu?
  • garip biridir durup dururken nick altına gelir sataşır, mesaj atar falan sonra da vay efendim fenerbahçe bik bik bik diye söylenir. fikirlerinize karşı done üretmeyip şahsınıza saldırır, ad hominem yapar...yazık tipik bir fenerbahçelidir!
  • götüne kına yakılmasından hoşlanan yazar.
    sen özelden gel ben burdan giderim
  • öyle bir şehir ki, bir köşede ailecek zaman geçiren hintlileri, diğer tarafta sessizce kitap okuyan budist rahipleri, aşağıda parasına bakan barmen tibetli hatunları, ortalarda bir yerde medeniyetini özlemiş avrupalı beyazları, hemen yukarıda lan nereden içki bulabilirim diyen bir türk'ü barındıran; yemyeşil, tepelik, sessiz ve sakin, yemekleri efsane hindistan kentidir.
hesabın var mı? giriş yap