• yeni bir nano teknolojik ürünmüş. telefon veya cam ürünlere sıvı uygulayıp korunabilirliğini arttırdığını iddia eden alman firması. antibakteriyel ve radyasyona karşı koruduğunuda iddia ediyorlar. henüz kullanmadım ama kullanan suserler yeşillendirebilirse seviniriz.
    ürün web sitesi: https://www.diamondprotectturkiye.com/

not: reklam amaçlı değil sadece cam olayından sıkıldım ciddi anlamda bir koruma sağlıyor mu merak ediyorum.
  • bundan iki adet alıp, hem iphone x a hemde ipad pro 10,5 a uyguladım. uygularken biraz elim titredi açıkcası, ikiside yeniydi. özellikle kamera camında kamera görüşünü bozacak bir tabaka olur mu diye endişe ettmiştim, olmuyormuş.

parmak izi tutmuyor diye bişey yok, onu geçelim.

işe yarıyor mu diye tutup ekranı çizmeye veya kırmaya kalkmadım tabi ama 2 haftadır kullanıyorum her iki cihazda da bir çizik yok. telefonu bir kez düşürdüm evde parkeye bel hizasından kırılmadı ama zaten kırılacak bir düşüş değildi.

kullanım boyunca eğer çizilme, kırılma olursa burayı güncellerim.

eğer gerçekten işe yarıyorsa efsane bir ürün olur.

efsane değil gazoz oldu. (bkz: #75746296)
  • daha evvel yazdıklarımlarım (bkz: #73050797)

3.5 ay sonunda iphonex ekranı çizik çizik oldu, keşke naylon ekran koruyucu yaptırsaydım. yinede yaptıracağım, zira 1 yıl sonra ekran çöp olur bu gidişle.

ipadi kullanmadığım için değerlendirilecek bir durum yok.
  • alınmamasını tavsiye etmediğim ürün her türlü çizik de, kılcal çizik de oluyor . ben çok pimpirikli olmamama ve telefonu hiç yere düşürmeden kullanılan biri olmama rağmen 1.5 ay kullanım sonucu çizikler oluştu. jelatin takın kafanız rahat olsun .
  • zarar ziyan. denge bilekliğinden sonraki en büyük silkeleme operasyonu. en ucuzundan kırılmaz koruyucu kullansam en azından ekran düzgün bir görünümde kalırdı, nitekim bunca özene rağmen sıfır km telefonun ekranı sanki 10. senesini yaşıyor gibi berbat çizikler içinde.
  • zahmet edip de 100 liranızı buna baymayın. 1.5 ay önce telefona uyguladım. 12 saat beklemelisinden hem de. ekran çoğu zaman toz yumağı oluyor. parmak izini söylemeye gerek yok. ekranın üstünde kılcal çizikler mevcut. kullanımı engellemiyor evet. ancak farkediliyor dikkatli bakarsanız. telefonu hiç bir ekran koruyucu olmadan kullansaydım da böyle olurdu. para tuzağı başka bir şey değil.
hesabın var mı? giriş yap