şükela:  tümü | bugün
 • berlin filarmoni orkestrası'nın bir hizmeti. canlı konserlerin dışında site için özel hazırlanmış kayıtlarla dolu müthiş bir arşive de sahip.

  günlük, aylık, yıllık biletlerin dışında aylık abonelik (her zaman iptal edilebilir) şeklinde de üye olunabiliyor.

  bilgisayar dışında ipad ve iphone'lardan (canlı konserler hariç) da ulaşmak mümkün. ayrıca samsung'un smart tv ve sony internet tv platformları için de app'leri mevcut.

  http://www.digitalconcerthall.com/
 • şu aralar başvuruları açılmış olan ve eğitim kurumlarına ücretsiz üyelik verecek olan, online konser salonu.
 • (bkz: #37940110)
 • (bkz: berliner philharmoniker digital concert hall)

  ayrica

  (bkz: #55554718)

  biraz daha iyi hazirlanabilirer sanki canli yayinlar icin. arada trt iki'de zamaninda verilen devlet senfoni konserlerindeki kamera hatalari oluyor, calmayan calgiciyi cekmek, panik halde zoom in \ outlar filan. ayip, o kadar para veriyoruz.

  saka saka, gene de guzel olay, izleyin izlettirin.
 • (bkz: #33868215)
 • parasını sonuna kadar hak eden bir sistem. berlin filarmoni'nin tüm konserlerini canlı yayınlıyor, arşivindeki yüzlerce konsere erişebiliyor olmanın yanı sıra benim övgüm burada alt yapılarına gidecek.

  adamların desteklemedikleri ortam ve yapmadıkları güzellik neredeyse yok.

  - akıllı tv'lerde uygulamaları var. oldukça basit ve kullanışlı.
  - akıllı telefonlarda ve tabletlerde uygulamaları var. yine çok kullanışlı. ayrıca tv'ye görüntü aktarma özelliği var. ayrıca offline izleme özelliği ile cihaza tüm konseri veya eserleri tek tek indirebiliyorsunuz.
  - yememiş içmemişler, nice popüler uygulamalar yokken adamlar gitmiş apple car play'e de destek vermişler. arabanın ekranından dilerseniz offline konserleri, dilerseniz arama kısmından bulduklarınızı veya daha önceden favori olarak eklediğiniz konserleri teker teker seçip dinleyebiliyorsunuz.
  - kendi internet sitesi üzerinden zaten ne var ne yok görebiliyorsunuz. hatta kendi player'ndan yine akıllı tv'niz varsa oradan ekrana yansıtabiliyorsunuz.

  bununla beraber gerek görüntü gerek ses kalitesinin ve orkestranın her konser neredeyse cd gibi çaldığını belirtmeme gerek yok sanırım.

  bize de simon rattle'ın son sezonunu izlemek kalıyor işte.