• peki bundan size ne olması
  • kirli konuşmak yakışmaz, adabınızla sevişin.
  • ön sevişmeyi becersin yeter. her kadın ön sevişmeyi sever ama hepsi dirty talking sevmez
  • iki tip beceremeyen vardır.

birincisi sokakta asker arkadaşıyla konuşur gibi konuşan, ikincisi ise kadına karşı fazla naif olduğundan ve sonra soğuyabileceğinden ürken.

birinciye diyebileceğim çok bir şey yok, ancak ikincisi için tavsiyem türkçe dışında bildiğiniz bir dili kullanırsanız bu sorunu büyük ölçüde aşarsınız.
  • ileri seviye p*rno kültürünün kendi pazarının içerisinde çıtasını daha da yukarı taşımak amacıyla filmlerinde uyguladığı eşler arası lügat.
    bunu gündelik hayatında denemek isteyen lakin sektörel kullanılan kelimelerle gündelik yaşamın konuşma kültürünü harmanlayamayıp işi sinkafa döken erkektir.
  • ulan gelmişiniz burada dirti mirti konuşuyosunuz.... çoçuğun odası yan tarafta, çocuk dediysek... kendine göre büyümüş...hah konuşmayı bırak ıhhhh diyemezsin... ben çocuğum olduktan sonra her şeyi içime atmayı öğrendim... dirti tolkmuş....
  • bunlardan biri benim. dirty talking seviyemi şu videodan anlayabilirsiniz:

https://youtu.be/xvxytkbcljm
  • k: küfret bana bebeğim, aşağıla, hakaret et.
    e: 128 milyar dolar nerede ulan?
    k: ne diyorsun ya?
    e: 128 milyar doları sorgulamak hakaret kapsamına alındı ya hani o manada?
    k: allah belanı vermesin, kalk kalk.
  • gencken acayip heyecan verirdi simdi gercekten sacma geliyor.

üstunde ne var?
    hicbisey
    oooo...

bu ne len:)
  • güldürür. hiç unutmuyorum, birinde köylü bir arkadaşımla oturuyoruz. anonim chat uygulamasından bir kızla tanıştı. sesli konuşmaya başladılar uygulama üzerinden, ben de dinliyorum. kız şuh bir sesle "bana küfretsene" dedi. tabii köylü arkadaşım da mavi ekran verdi, hayatında duymamış böyle bir şey. birkaç saniye durduktan sonra vurgulu bir sesle "senin yedi ceddini sikeyim." dedi. karşıda south park sessizliği.
hesabın var mı? giriş yap