• doğacak çocuklara üzülüyorum.
  • puahaha. random güldürdü. o nasıl savaş la.

hadi he- man i anladım da garibim bugs bunny ne etti size.

hep havuç lobisi nin işleri bunlar. hep
  • ninja kaplumbağaları yasa sokan vahim hadise. onların istediği şöyle çizgi filmler.
  • bugs bunny durur mu yapıştırmış öpücüğü vermiş cevabını:

buraların en büyüğü o bir başka
    bugs bunny, bugs bunny çok yaşa!
  • dinî ve millî duygulara zarar veriyormuş, gerekçeye bak!

diğer bir husus ise “yanlış beslenmeye neden olabilir” olmasıymış. ulan temel reis izleyen çocuk ıspanak, bugs bunny izleyen çocuk havuç yer. kalkıp da alkole düşecek hâli yok ya!

ayrıca, madem diyanet işleri çocukları bu kadar düşünüyor, aynı hassasiyeti neden ensar vakfı’nda göstermemiş?
  • gercek hayatta kabasakal gibi duzenbaz ve sahtekar olanlarin, sanalda temel reis'i yasaklama olayi.

o kutu kutu ispanaklar var ya, size g--
  • yazılan çizgi karakterler de neredeyse 60-70 yıllık şeyler. tüm dünyada hiç bir çocuk bu çizgi filmleri izleyince dinden çıkmadı benim bildiğim. üstelik bugs bunny sayılmış aralarında allah akıl fikir versin. şimdiki çizgi film kanallarını; cartoon network'ü filan izlemediler herhalde. oradaki çizgi filmleri görseler ne diyecekler kim bilir.
  • bugs bunny kırmızı çizgimizdir.
  • bu saydıkları çizgi filmlerin popüler olduğu yıllardaki suç oranıyla günümüzü bir kıyaslasınlar hele sonra savaş açarlar.

ben çocukken hiç bu kadar çok şiddet olayı yoktu. vardı ama haberiniz olmuyordu diyenler çıkabilir ancak gözle görülür şekilde halk içerisinde bir yozlaşma, şiddet eğiliminde artış var. kadın cinayetlerinden tutun da çoluğa çocuğa yapılan şiddette, günlük hayatta insanların birbirlerine olan tahammülsüzlüklerine kadar vs birçok alanda müthiş bir toplumsal çöküş yaşanıyor. toplum olma bilincimizi kaybediyoruz gün be gün.

ben diyanetin yerinde olsam çizgi filmlere değil de devleti yönetenlere bir bakarım önce.
  • bugs bunny'e bulaşmayacaktın hacı, yanlış yaptın.
hesabın var mı? giriş yap