• şöyle yazılar, doğru olmasa bile, inanılmaz keyifli okunuyor ya. sallayın da iyice keyiflenelim.
  • binali bey ile recep bey arasında hatırı sayılır bir ilişki olduğu doğrudur.
    çokomelli berat'ı sevmeyenlerin olduğu da doğrudur.
    tayyip bey'in çıkıp büyükşehri kazansalar bile belediyeler bizde gibi bir laf etmesi de hikayede geçen tayyip bey de benim gibi düşünecek cümlesini doğrular.

yaşanılabilirliği mümkündür.

akp'nin bir bütün halde bulunmasının yegane sebebi tayyip erdoğan'ın kendisidir. bugün tayyip erdoğan çıkıp akp'den ayrılsa ve çıkıp televizyona partimi fetöcüler ele geçirdi ben tek başıma mücadele edeceğim halkım benim arkamda dursun dese iddia ediyorum %40 oy alır akp'nin bütün kurmaylarını da siyaset tarihinden siler.

peki sonuç ne der iseniz akp'nin ve başkanlık sisteminin sonu gelmiştir. hikaye doğru da olsa yalan da olsa tek gerçek artık türkiye'nin yeni bir düzene geçtiği ve eskinin yok edileceğidir.
  • kaynak hemen yokolmuş...
  • inanılmaz bir iç kavga.

damat kim varsa yiyecek.
  • seçimi kaybettiğimizi kabul edelim diyenler varsa bunlar kurulan yolsuzluk düzeninden rahatsız olan ya da en azından artık rahatsız olmaya başlayanlardır. binali yıldırım seçimi kazandıktan sonra belediyeyi yönetemeyeceğini iplerin damat ve ekibine kalacağını gördüyse, "davul benim sırtımda tokmak başkalarında" modelinden korkmuş olabilir. zira başkalarının yaptığı ve zengin olduğu yolsuzlukların faturasının kendisine çıkacağını görüyordur. bence binali yıldırım bu seçimi kazanıp göreve gelmeyi zaten istemiyordu. hala da bu ihtimal onu korkutuyor.
  • ben şahsen tatmin oldum.

bizim oralarda böyle durumlar için şöyle derler:

yesinler birbirlerini,ete para vermesinler,

ikinci satırı yazamıyorum,silivri hala soğuk...
  • olum çok heyecanlı hikaye bee. yani doğru olsun, olmasın; doğru olması ihtimali bile eğlendiriyor. düşünsenize bi basın toplantısında falan böyle birbirlerine girdiklerini. acayip aksiyon olur
  • doğruluğu tartışılır bir olay uzerine aşırı şekilde abartı kokan bir analizle biten yazı.
hesabın var mı? giriş yap