• hastanede doktora karşı sesini çıkaramayan, yakınlarına randevusuz baksın diye doktora el pençe duran tekniker gelmiş burada doktorlar zam alamayacak diye keyifli keyifli ışık hızıyla başlık açıyor.

doktorlar kendine yetecek parayı bulur da senin bu fakir ruhun asla doymaz.

resmen doktorla 2 senelik eğitim almış adamı bir görüyorlar. birinin yokluğu var birinden atanmayı bekleyen binlerce kişi var.
  • durdurulması iyi oldu yetersiz bulmuştum zammı biraz daha iyilestirilecektir. yoksa kısa zamanda teknikeri hemşiresi boş hastanede takılırlar kendi kendilerine.
  • ikinci entry'nin tam olarak bu ülkenin nefret ettiği, hastalara köpek gibi davranan o kibir abidesi yavşak doktorlardan biri tarafından yazıldığına eminim ama kanıtlayamam

edit büdüt: bahsi geçen entry şu an 1. sıradaki entry dir. zamanının 1. entrysi de kaybolmuş ortalıktan.

edit büdüt 2: yahu herkes doktorların aldığı ücretlerin düşüklüğü ve sözüm ona kötü çalışma koşulları nedeniyle sürü halinde almanca kursları alıp yurtdışına kaçtıklarını falan belirtmiş de, arkadaşlar şu an mühendisinden pazarlamacısı a, o ezik gördüğünüz teknikerinden kapıcısına kadar herkes bir şekilde yabancı dil öğrenip yurtdışına kaçma derdinde siz niye olayı sadece ulvi doktorlarla sınırlandırıp acıtasyon yaratma derdindesiniz? altta birisi de benimki gibi entryler yüzünden doktorların fellik fellik almanca kurslarına akın ettiklerni ima etmiş ahah gülemiyorum da. be kardeş biz de tam olarak ikinci entry gibi kendini ilah zannedip mesai arkadışını bile ezikleme derdinde olan doktorlarla muhattap olmamak ve en azından hastanelerde insanca muamele görebilmek için fellik fellik yabancı dil kurslarında dirsek çürütüyoruz. ne bitmez acıtasyonunuz varmış arkadaş öğretmenler bir doktorlar iki...
  • bu zamma oturup karşı çıkalım. diyelim ki atma ziya ! sağ cebimizden alıp sol cebimize koyunca bunun adı zam olmuyor diyelim! sorumluluğu ben alacam eşek gibi çalışacam ee gelirler diğer çalışana. yok ya! milletin sesi çıktı diye bizim zammı da askıya aldınız istemiyoruz amk! hekim dışılara %20 zaten vermiştin bidaha vereceksin e iyi ver eline sağlık da benimle niye kıyaslıyorsun? bana vermedin onlara verdin, şimdi bize de bişeyler verilecek diyoruz ona da atlıyorlar yazıklar olsun be
  • herkes bana sözlükte doktor aleyhtarı der, fakat bu yapılan alçaklıktır.

emeklilik hakkı kutsaldır, direkt 5 bin maas zammi aldılar sanınca ben de karsi cikmistim. fakat emekliliklerini rahat gecirebiliyor olmalı ki bu insanlar devletten emekli olsunlar.

uzman doktor yapılan düzenlemedeki gibi minimum 12 bin tl, pratisyen de 10 bin tl emekli maaşı almalıdır. bunun dışınacikilmamali, kesinlikle iptal edilmemeli.

maas artisini değil emeklilik artisini savunuyorum.
  • zam durduruldu mu durdurulmadı mı hemen aciklanmali. kimse 17 aralığı bekleyemez artık. açıklama yapılmalı.
  • siz zam olduğunu mu sanıyordunuz ki hahaha kıyamam o zam hiç olmadı.. xden alınıp y ye verilecek bir paraydı o. total aynı kalacaktı zaten
  • zaten ortada bir zam yoktu da, şu olaylar herkesin gerçek yüzünü gösterdi. artık hemşireler ve diğer sağlık personelleri hastanede yakınları için "hocam bi baksanız" ricasında bulunmazlar, kendileri aralarında hallederler.

"amaaan doktor napıyor ki?" diyenler doktorsuz kalmadan akıllanmayacaklar belli. dünyanın hiçbir yerinde hekime bu kadar saygısızlık yok ya. hadi randevu bulun öyle gelin kardeşim, bundan sonra....
  • inşallah 10 bin tl artış olarak güncellenir.
    doktor değilim, doktor akrabam da yok, iibf mezunuyum.
    doktor maaşının milletvekili maaşına eşitlenmesi taraftarıyım. diğer sağlıkçılar da hakkını alsınlar ancak kendilerini doktorlarla kıyaslama gafletinde bulunmasınlar. doktor olmak ve üzerine uzmanlaşmak öyle kolay olmuyor.
hesabın var mı? giriş yap