• reddetmesinde tek kıstas harcanan miktarı alıyorsan eğer tavuk döner yemekten sıkılmıştır.
  • tekmeyi yedikten sonra 3 kuruş için çingenelik yapan varoş zırlaması.

beraber olmak istediği kişinin boğazından geçen lokmayı hesap eden tiplerden cacık ötesi bir şey olmaz zira...
  • iyiki reddetmiş saydığını bilse daha önceden reddederdi eminim. (bkz: pinti) (bkz: cömertlik)
  • sevgili olmak için "düşünmem lazım" diyen birine para ve zaman harcamak net kerizliktir. aşk, zamanla gelişen bir şey değildir arkadaşım. alev gibi düşün; önce yükselir, zamanla yavaş yavaş söner. en başta seni sevmeyen bir insan, zamanla sevmeyecektir.

keriz olmayın amına koyayım ya... bu kadar aptal mısınız?
  • - cevap vermedin...
    - vereceğim ama öğrenmek istediğim bi şey var.
    - nedir?
    - şimdiye kadar bana kaç lira harcadın?
    - tamı tamına 2600. bu çaylar da dahil.
    - o zaman cevap veriyorum: hayır!
    - hayır mı? 2600 yav 2600. haa az mı geldi sana... kaç olsaydı evet derdin?
    - 3000'e evet derdim.
    - tüh be!
    - sana hayır dememin sebebi başka, hesaplayan hödük!
  • ilişkilerde erkek de kadın da iki olabildiğince iki yüzlü artık. erkek para ve zaman harcadıysa mutlaka devamında karşılık bekliyor. hatta çok zaman ve para harcadıysa evlenmem lazım diye düşünenler yok değil. kadınlarsa benimle olacak adam yoluma paralar saçsın her anı benimle geçsin istiyor. bence aynı dünyaların insansiniz birbirinizi bulmanız temennisiyle...
  • 2600 lira paramı, 4 ayda 26 bin lira harcamış olsam yine de lafını etmem. kendi öz iradenle bu parayı harcıyorsun, üç beş kuruş ile insanları satın alabileceğini mi sandın
  • elim olay.

bence tak peruğu çık otoyolun kenarına. bir, bilemedin iki gecede telafi edersin. intikamını da almış olursun.
  • böyle saydıysan gayet normal
hesabın var mı? giriş yap