şükela:  tümü | bugün
  • reddetmesinde tek kıstas harcanan miktarı alıyorsan eğer tavuk döner yemekten sıkılmıştır.
  • tekmeyi yedikten sonra 3 kuruş için çingenelik yapan varoş zırlaması.

beraber olmak istediği kişinin boğazından geçen lokmayı hesap eden tiplerden cacık ötesi bir şey olmaz zira...
  • kızdan fiş alsaydın, gider olarak gösterirdin.

insan hayret ediyor. neden mi? bir kız böyle bir erkeğe 4 ay nasıl sabretmiş.
  • iyiki reddetmiş saydığını bilse daha önceden reddederdi eminim. (bkz: pinti) (bkz: cömertlik)
  • ilişkilerde erkek de kadın da iki olabildiğince iki yüzlü artık. erkek para ve zaman harcadıysa mutlaka devamında karşılık bekliyor. hatta çok zaman ve para harcadıysa evlenmem lazım diye düşünenler yok değil. kadınlarsa benimle olacak adam yoluma paralar saçsın her anı benimle geçsin istiyor. bence aynı dünyaların insansiniz birbirinizi bulmanız temennisiyle...
  • - cevap vermedin...
    - vereceğim ama öğrenmek istediğim bi şey var.
    - nedir?
    - şimdiye kadar bana kaç lira harcadın?
    - tamı tamına 2600. bu çaylar da dahil.
    - o zaman cevap veriyorum: hayır!
    - hayır mı? 2600 yav 2600. haa az mı geldi sana... kaç olsaydı evet derdin?
    - 3000'e evet derdim.
    - tüh be!
    - sana hayır dememin sebebi başka, hesaplayan hödük!
  • gelecekte bu flörtün nasıl facia bir ilişkiye dönüşeceğini erken fark etmiş ve doğru hamleyi yapmış kadındır.
  • sevgili olmak için "düşünmem lazım" diyen birine para ve zaman harcamak net kerizliktir. aşk, zamanla gelişen bir şey değildir arkadaşım. alev gibi düşün; önce yükselir, zamanla yavaş yavaş söner. en başta seni sevmeyen bir insan, zamanla sevmeyecektir.

keriz olmayın amına koyayım ya... bu kadar aptal mısınız?
  • 1- bunu nasıl hesapladın?
    2- bunun çok para olduğunu mu düşünüyorsun?
    3- kadın-erkek fark etmez, bir arkadaşınla da vakit geçirsen para harcarsın, bunu alışveriş gibi görüp karşılığını alamayıp, hayal kırıklığı yaşamak büyük ergenlik.

evet, bu kardeşimiz 17 yaşında bir ergen.