• kesintiler olmakla birlikte ineter hizmeti sağlar. sağlar sağlamasına da bazı şirketler wifi'yı yasaklayıp bilerek buraya yönlendiriyor. girişte de facebook ile bağlanıyorsanız haliyle sizin paylaşımlarınıza ulaşıyor bu şirket. şimdi şöyle söyleyeyim sürekli hükümet aleyhinde atıp tutan birisiniz ve şirketiniz de hükümete yakın. hadi geçmiş olsun. facebook paylaşımından dolayı işten atılan arkadaşım olduğundan dolayı bana güven vermeyen uygulamadır.
  • eğer laptop'ta login ekranı açılmıyor ve internete giremiyorsanız bu adrese girin:

http://wifi.wispotter.com/

rica ederim.
  • çok abartılan problemdir, madrid ve paris starbucks'larda saat sınırı olduğu için daha bile kötü durumda..

tek önerim paralı üyelik getirip gerçekten internete ihtiyacı olanlara ucuza bir bant aralığı atayabilmeleridir

yada benim gibi ayda 200tl'den fazla starbucks'a para harcayanlara starbucks card ile bir bant verebilirler
  • starbucks'a gitme frekansımı belirgin düzeyde düşüren servis.

şöyle ki bu servisle internete girmek için internete girmeyi gerçekten çok istiyor olmanız gerekir.
  • bugün iphone'dan giremeyip mac'ten çatır çatır girebilmemle beni daha da sinir etmiştir. şu anda bu entryi starbucks'tan yazıyorum, 360p video falan izleyebiliyorum ama telefondan 1 saattir uğraşıyorum, otomatik karşılama sayfası gel-mi-yor! web sayfasına girdim bağlanabilmem için hiçbir buton bir şey de koymamışlar. delirdim sözlük!
    inş batarsın doruknet. tekel oldun iyice.
  • (bkz: 56k)
  • kahve dünyasında ki turknet wifi daha iyi. soktuğumun wispotter!
hesabın var mı? giriş yap