• (bkz: o zaman iktidarda kılışdar vardı galiba)
    2002 dolar kuru: 1,3
    2016 dolar kuru 3,5+
  • + ne yapıyorsun oğlum neden şımarıyorsun!
    - ama anne abim de şımardı!

ilkokul terk çocukların ev içinde savaşı gibi bir şey.

+ dolar yükseldi!
    - gezi eylemlerinde de yükseldi!

+ kurtuluş savaşını atatürk kazandı.
    - biz de 15 temmuz da kazandık.

hep bir şeyleri kıyaslama var.

türkiye'de siyaset çok güzel gelsenize.
  • gezi olaylarından sadece 1 hafta önce dönemin fed başkanı ben bernanke'ni çıkıp da 3 yıl boyunca sürmüş parasal genişleme programını bitireceğini duyurmasını, aslında dünyanın 3 yıldır sallanmasının sebebinin ilk ağızdan çıkışının gezi olaylarından 1 hafta önce yaşanmasını görmeyip, bugün çok da iyi 'dolar dünyadaki tüm ülkelerde artıyor yeaaa' diyenleri göstermiştir.
  • dolar gezidede 10 kuruş artmıştı mutlumuydunuz orspu çocuğu geziciler sorusunun günümüzdeki karşılığı dolar 3500 oldu mutlumusunuz orospu çocuğu akpliler?
  • (bkz: doviz tansu ciller doneminde de yukseldi, kahrol chp, feto de cok rororo, akpnin 40. yili kutlu olsun)
  • benim bildiğim ilk kez hz. isa nın göğe yükselmesiyle beraber oldu o... twitter'dan
  • ne yani şimdi dolar o zaman da yükseldi diye sizi masum mu gorelim. bu mudur sizin mantıklı açıklamanız.

o zaman neden dolar yükseldiğinde gezicilere olmadık hakaretler ettiniz?

tanım: değişik ve tutarsız bir aciklama
  • yaptığı hatayı kabul etmeyen öğrenci gibi bunlar. sen başbakansın çıkıp adam gibi desene burada burada hata yaptık bundan dolayı böyle dolar. yeter artık ya kandırmayın bizi. bir yerlerde yanlış varki dolar böyle kim yaptı ise yanlışı anlatsın birileri. ülkenin bir kısmı salak yerine konmaktan keyif alıyor olabilir. ama ben (biz) bundan keyif almıyoruz. nerde ne hata yapıldı ise açıklasın biri. en azından nasıl düzeleceğini tartışırız. şimdi var olan sorunu yok göstererek çözüm yolu bulunmasına engel oluyorsunuz.
hesabın var mı? giriş yap