şükela:  tümü | bugün
  • vücuduna kalıcı dövme yaptırıp pişman olmayan insan..
    muhtemelen 3. gündedir.
  • 3. senesinde hala pişman olmamıştır.
    neden olsun ki?
  • sıkılmışsa ikinci dövmeyi yaptırır , sıkılmamışsa ömür boyu muhtemelen tek dövme ile devam eder.
  • normal insandır.
    misal ben 25 yaş doğumgünümde yaptırdım 38’e giderken hala seviyorum kendisini..
    ama bir de bacağımda var ki ıyh. silinse de kurtulsam. sonra da gidip sırtıma yaptıracağım
  • 2 sene olmuş olması ve pişman olmamam nedeni ile içinde olmadığım grup. ilk fırsatta ikinciyi yaptıracağım. yine pişman olmayacağım.
  • benim bu, çünkü yaptırmadan önce onunla bi ömür geçirmem gerekeceğinden, 5 yıl kadar önce dövmeyi tasarlayıp kendisini özümsedim.
  • başlık sahibi, herkesi kendi gibi vasat zevkleri olan, bu nedenle kolay sıkılan bireyler zannediyor herhalde.
  • 8 ci senesinde yaptırdığı 6 dövmeye hala gurur ile bakıyordur.
  • only god can judge mi yazdırmaktansa kendi için anlamlı olan dövmeler yaptırdıysa sıkılmaması normal olan insandır. benim dövmelerim dışarıdan çok uyum içinde durmaz lakin hepsi anlamlıdır. insanlar için değil kendim için yaptırdım ve pişman değilim.
  • dövmesini anlık heves veya gösteriş amacıyla yaptırmamıştır. üzerinde yeterince düşünmüş taşınmıştır. bunun haricinde insan kendi zevki için yaptığı bir şeyden nasıl pişman olur bunu da anlamış değilim.