• 1.5 sene kadar önce 0'ını 1 milyar 200 milyona aldığım fotoğraf makinasının teknosada 2000 euroya satılması yeterince dumur edicidir sanırsam...

ama daha dumur edici olan gerçek ise teknolojiyi bir ucundan yakalamaya çalışan ama bu yolda kazık üstüne kazık yemekten bıkmayan insanların hala oradan fotoğraf makinası almaı konusundaki ısrarlarıdır.
  • bazı şubelerinde sattıkları dijital fotoğraf makinelerini dışarıya koymaları, gelenlerin ürünü inceliyorum ayağına makinelerin lenslerini parmaklamaları, lcd ekranlarını çizmeleri, hatta bazen makinelerin tuşlarını bile kırmaları ve bütün bunların üstüne teknosa nın o makineleri normal fiyatına birilerine satabilmesi/ kaktırabilmesi...
  • aynı marka ve model iki telefonu , ayrı standlarda ayrı fiyatlara satması bu dumurlara bir örnek teşkil eder.
  • (bkz: #7863700)
  • #3627898, #4898064 ya da #4966615 gibi zamaninda teknosa basligi altinda irdelenmis bir takim olaylar. suphesiz ki en ilgincleri #5068640.
  • ipod nano, sarji cabuk bittigi icin iade edilmek icin carrefour teknosa'ya goturulur. elemanlar gik mik etse de yogun baskiya dayanamayip ipod'u iade olarak alirlar. iade islemini yapan elemana sadece meraktan sorulur;

- simdi bu alet, super teknoloji, tamam ama neden bu kadar ucuz eksikleri var?
    - ne gibi beyfendi?
    - (#9235325 numarali entrydeki ozellikler birbir sayilir...)
    - himm, haklisiniz...
    - ya herseyi gectim, 3 saatlik sarj nedir yani?
    - simdi bunu yeni aldiginiz icin delicesine kurcalamissinizdir, ondan 3 saatte bitmistir pili... kurcalamayip bir de ekran isigini kapatirsaniz 4 saat gider sarji...
    - ohannesburger...
    - efendim?
    - yok birsey, bunu sozluge yazmaliyim dedim de...
  • (bkz: #9485101)
  • teknosadan alınan bir adsl modemi faturası olmadan kendi ürünleri olmadığı üzerinde ısrar etmeleri. yaw yokmu bunlarda seri numarasından takip bide adı teknosa olacak
  • alınan ve sorunlu olduğu düşünülen ürününün değiştirilmesi isteğine sorgusuz sualsiz olumlu cevap verilmesi; o mağazada aynı üründen kalmadığı için yakındaki şubelere sorulması; hangi şubede o üründen olduğunun müşteriye söylenmesi; diğer şubeye gidildiğinde, sadece basit bir tutanak yazılması ve ürünün birebir değiştirilmesi; aynı üründe aynı memnuniyetsizlik yaşanınca, ilk alınan mağazaya gidilip durumun anlatılması, istenilen başka bir ürünle -yine sorgusuz sualsiz- değişim yapılması.
hesabın var mı? giriş yap