şükela:  tümü | bugün
 • enerji, yokluk, varlık, değişik...
 • dünya dışı ilhama türkiye'de en çok yaklaşabilen insanları içerisindeyke tanıdığım vakıf. atomik ifşanın ve kozmik sırların öncüleri diyebileceğim bir dernek esasen burası. evrende ne olup bittiğini hiç hayal etmemeye çalışmış sığırlara uygun değildir.
 • (bkz: atomik ifşa)
 • (bkz: düşük bütçeli scientology tarikatı)

  baya bir fasikülünü okumuştum zamanında. böyle özel bir çağa girmiştik, göksel olaylar büyük işaretler vs. için tarihler falan veriyorlardı. tabi bunlar 10 sene önceydi.

  hikaye açısından bakarsanız mevzu çok basit hatta komik. uzay, din vs hakkında çok bilgisi olmayan birinin yazdığı hikayecikler gibi bir şey.
 • ödev falan veriyordu bir ara bunlar. bir arkadaşımız, güzel bir sakarya caddesi muhabbetinde masadan kalkıp koşa koşa ödev yapmaya gitmişti. aylar boyu ışık, reankarnasyon, bilmem kaçıncı kapı vs. diye hayatımızdan bezdirmişti hepimizi.
 • turizm ve kültür bakanlığına bağlanan ‘vakıflar genel müdürlüğü’ne bağlı bir vakıf olan ve dünya kardeşlik bütünlüğü kozmoz evrensel birleşim derneği isimli derneği olan kuruluş. dernekler kanunu mevzuatına uygun yönetilen ve genel kuruluna üye olmadan da katılıp toplanan paralar nerde diyebileceğiniz şeffaf bir dernek görüntüsü verdi bana.

  siyasi parti üyeleri, asker ve polis üye olamıyor sende üye ol dediler ama bende bu başlığa yazan bir çok insan gibi düşündüm, kendimce haklarında araştırmalar yaptım ve bir gün sosyal ortamdan tanıdığım bir güneş öğretmenine (dernekteki gönüllü öğretmenlere güneş öğretmeni deniyor) sordum, abi toplanan aidatları ve bağışlar nereye gidiyor diye.

  dedi ki,

  ‘bir sürü şubemiz var dolayısıyla bir sürü, kira stopaj, elektrik, su, doğal gaz ödemesine ek olarak üyelerimiz seminerlere aç gelirlerse diye çay, çorba, börek, simit alıyoruz. çünkü seminerler akşam oluyor, insanlar iş çıkışı geliyor. ayrıca kedilerimiz var onlara bakıyoruz, onların veteriner, yemek vs masrafları var.
  insanlara bilgi kitabından bazı kısımların (fasikül diyorlar) fotokopilerini ücretsiz veriyoruz, bir adet fotokopi olmuş 25 kuruş.

  biz güneş öğretmenleri şahsi olarak bunları karşılayacak bütçeye sahip değiliz, toplanan aidatlar buralara harcanıyor’ dediler.

  gerçekten gösterin evrakları dedim ve inceleyebildiğim kadarını inceledim, her şey faturalı ve kayıtlı.

  hesap ortada yani okuma yazması olan herkes bu işin para bırakmadığını anlayabilir. ayrıca da o gün çalışma bu gün bilmem ne şu gün şu yani bayağı mesaileri var, akıl alır gibi değil.

  ve aslında bence paradan puldan daha ilginci var;

  böyle bir ülkede, bizi yöneten siyasilerin sözde ait oldukları fraksiyonu düşününce, böyle değişik şeylerin anlatıldığı bir derneğin yıllardır var oluşunu sürdürüp üstüne günden güne büyümüş olması yani kapatılmaması bana çok enteresan geldi.

  garip, bence bu işte başka bişey var, içimde bir merak var ama korku da var anlamadım yani.

  anlayan bilen varsa beni yeşillendirsin.
 • bu multikozmik birliğin öyle kafa açıcı bir kitabı var ki uzun yola çıktığımda okuyacak bi şey sıkıntısına düşersem açıp bakasım gelir. planetsel bi aydınlanma yaşarım, o an yazarım google'a bilgi kitabı diye, basarım enter'a, okumaya koyulurum. "vay arkadaş" nidaları arasında yolun nasıl geçtiğini fark etmem bile. ağaçlar, ışıklar, uzaylılar, semazenler falan akar gider pencerenin öteki yanından. alfa kanalından sirius komutanı el sallar belli belirsiz, meğersem önceki hayatında molla mustafa'ymış ama aslında planetimize izdüşüm yapmış kozmozmuş yani anladın mı?

  (bkz: ışık foton siklon enerjetik blokaj sistemi)

  kendi halinde, kimseye zararı olmayan bu vatandaşlarımızın neye inanıp neye inanmadığına laf etmek bana düşmez. ama insan bu fasiküllerin basılacağı kağıtlar için kesilen ağaçlara da üzülüyor be kardeşim.

  son olarak galaktik federal nizam konseyi'ne selam eder, takipçilerinin aradıkları huzur, mutluluk, anlam her neredeyse kafayı çok da çizmeden bulmalarını dilerim.
 • müceddid mevlana celaleddin-i rumi hazretlerinin adını kullanan sapkın örgüt. inşaallah en kısa zamanda kapatılır ve suçluları cezalarını görür.

  türkiye cumhuriyeti'nde böyle sapkın oluşumlara nasıl ve neden kim ve kimler müsaade ediyor?

  din, diyanet belli, kitabımız belli, hadisler belli, tefsirler belli.

  bunların yaptığı dinlerini yaşamak değil insanları sapkınlaştırmak..

  hristiyan ve museviler sizden daha inançlılar!
 • bir sosyal mecra söyleşisi. yazıştığım kişi ilgili midir, ilgili ise iddia ettiği kadar "yüksek boyuttaki" biri midir. bütün bunları bilmiyorum diyelim. ancak ilginç bir örnek olduğu düşüncesindeyim. virgülüne dokunmadan paylaşıyorum:

  andrew: paylaşımlarınız ilgimi çekti. özellikle görseller.

  x: koskoca evrenin bilinmeyen pek çok hakikati var, onlardan bazıları diye düşünebilirsiniz

  a: bir ara hepsini tek tek inceleyeceğim ama bana evrenin bir tek hakikati olduğu söylendi, diğerleri hep onun tezahürleri imiş

  x: şuan tüm yaradılmış evrenler tek bir sisteme bağlanmak üzere hazırlanıyor. yepyeni bir sisteme. ve dünya nın içinde bulunduğu doğal gürz bu sistemin çekirdeği olmaya hazırlanıyor.
  ilk yaradılan ve ilk canlının varedildiği yer dağal bir gürzdür ve dünyamız o gürzün ilk tohumudur. bu gürz içinde 1800 mini atomik denem sistemler mevcut.
  ilk doğal gürz sonrası milyarlarca yapay gürz yaratıldı. aklınızın alamayacağı kadar yaşam formları var
  galaksiler alemleri alemler kainatları kainatlar evrenleri oluşturur. bilim sadece ilmin müsade ettiğini bulup açar o da sonsuzlukta bir noktadır. bizim gerçek dünyamız da burası değil :) vizyon olanındayız

  a: ne zaman ulaşacağız acaba gerçeğe?

  x: dünya nüfusunun yarısı ulaşabilecek
  23.yy da. seleksiyon çoktan başladı. hem dünya hem doğa popülasyonu yarı yarıya düşürülecek.
  insan ve doğa yani.

  a: biz görebilecek miyiz?

  x: geçiş yapabilenler evet. onlar bu ölüm sonrası direk 30’lu yaşlarda. ölümsüz olarak uyandırılacak.
  ölüm fermanı kalkacak. kutsal kitapta bahsedilen 4 katman cenneti aşabilen bilinçler sonsuza kanat açarlar. sırattayız.

  a: ya benlik?

  x: hangisi? her boyutta bir öz olarak varsınız. henüz kendinizi varetmediniz ki

  a: hiçbiri. benlik varken gerçek mümkün müdür?

  x: hakiki benliğinizdir sizi gerçek dünyada varedecek olan. onu kazanmak için buradasınız.

  a: benlik var oldukça hakikate ulaşmak imkansız geliyor bana

  x: dünyada edindiğiniz benlik ile imkansız. öz benliğe ulaşmanız gerekiyor. bunu binlerce yılda tek başınıza yapamadınız zaten. kutsal kitapların boyutları ve frekansları bu nedenle insanlığa açıldı

  a: ben olma bilinci sonsuz mudur sizce?

  x: sonsuz olan sizin özünüzdür. tanrısal öz. çekirdeğiniz

  a: o zaman öze ulaşmak için benliğimden kurtulmam gerekmez mi?

  x: dünya benliğinden evet
  hakiki beninize ulaşmak için satürn evrimini tamamlamanız şart

  a: iyi ama benlik sadece bu evrendeki bir etiket. bir kılıf. suret

  x: bu evrimi hakiki insanlar tamamlayabilir

  a: hakiki benlik diye bir kavram kendisi ile çelişmez mi

  x: hayır çelişmez

  a: tanrıdan ayrı bir varlığımız olduğunu düşünüyorsunuz o halde.?

  x: çünkü siz sadece kendinizi buradaki sahte yarattığınız benlikle tanıyorsunuz gerçek olanı varedebildiniz mi ?. sadece ona ulaşmaya çalışıyorsunuz. herkes aynı. ve süre doldu. insana tanınan süre bitti . son dönemeçte insanlık. ya kendini itlaf edecek. ya varedecek

  a: bu konuda tamam hemfikiriz. ancak sorum:
  tanrıdan ayrı bir varlığımız olduğunu düşünüp düşünmediğiniz

  x: tanrıdan gen aldınız. direk genini. siz karar verin. ayrımısınız. değilmisiniz. hak ise tüm mevcudata
  enerji aşıladı. bunlar derin öğretilerdir

  a: tekrar sorayım
  tanrıdan ayrı olup olmadığıma ben karar verebilir miyim? yoksa bu bir mutlakiyet midir?

  x: her insan kendi karar verecek evet

  a: o zaman bu bir çelişki yaratmaz mı evrende?

  x: ne gibi

  a: tek tanrı var değil mi? ve bu mutlak bir tekillik?

  x: evet ama yaratım gücünü devrettiği güçler işleri yürütür

  a: bir işleyişten bahsetmiyorum. ben bütün bu işleyişin tek bir çatısı olmak zorunda değil mi diye soruyorum. çoğul tezahürler. özde bir tekillik olduğu hakikatini değiştirir mi?
  tanrı yaratma gücünü devretmiş midir?
  devretmişse o devralan güçler her biri birer tanrı mı olmuşlardır? giderek bu her bir bireye kendi benliği üzre bir karar yetkisi verirse tanrının mutlak ve tek yaratıcı olma niteliği ortadan kalkmış olmaz mı? bu bir çelişki değil mi sizce?

  x: ahhh hayır tüm yetkilerini devretmeyecek zaten. ve evet tanrılar olur ve olmuştur. mitoslar bunların örneğidir. bir dönemde dünya üzerinde görev yaptılar.

  a: o zaman mevlana yanılmış olmalı.

  x: mevlana 700 sene önce. 18 boyut bilgisi açtı insanlığa. şimdi ise 19 ve üzerini. hakikat boyutlarının hakikat bilgileri insanoğluna ilk defa açılmakta. kuran 18 boyuta kadar açar ama şifrelidir. kuranın ilmini mesnevisi ile mevlana açar tüm insanlığa. şimdi çıkış kapısı açıldı o da 19 ve üzeridir. ve kemik hücreleri 19 ve ötesinin enerjisini aşı almayan hiç bir kul yoktur ki sırattan çıksın. yani mevlana çelişmez sadece dönemin bilincini ne kadar yükseltecekse o kadarını açmıştı.

  a: siz kuran'ın reddettiği putların aslında var olduğunu ve mitoslar olarak ayrı tanrılar olduğunu mu kabul ediyorsunuz?

  x. kuran putu reddeder. tanrı kavramını değil. bir ikincisi. kuranda biz denenler
  sizin atalarınızdır ve onlar herbiri tanrı dır. kuran şifrelidir ilmi biraz ararsanız tanrı ve allah aynı kullanılmamıştır. allah rab rahman rahimdir denir ya?

  a: kuran'da birden fazla tanrının reddedilmedilmediğini mi söylüyorsunuz?

  x: allah ın rab rahman rahim olarak bildiğinizde boyutlarıdır ve her boyutun yöneticisi vardır. rab rahman rahim olarak görev yürütürler. isimleri de vardır

  a: eşhedü enla ilahe illallah
  ilmi bunun ötesinde aramak kuran'a çelişmez mi

  x: andrew bey
  bakın kuran hıfzetme tekniği ve ışık fotonları ile şifreli yazıldı. bugün diyanetin en tepe adamı bile hakedişi yoksa kuranın derin mesajlarını alamaz. bu nedenle. ilim vardır. ona da her kul ulaşamaz
  kuran 19’a şifreli. rad suresi ne der. bütün kitapların aslı onun yanındadır. kuran sadece özettir ve insanı sırat çıkışına hazırlar. ana kitap ile çalışmayı öğrenmelisiniz. o tüm anayasadır ki kainat ilmidir. hakikat bilgisidir. sırlar ondadır.

  a: kuran kendisinden başka kitap olmadığını söylüyor

  x: yooo, rad suresi gayet açıktır. açın okuyun

  a: şifreli dediniz az önce

  x: 39. ayet. bu sure açık. ana kitabı levh i mahfuz sanırlar. ama değil. levh i mahfuzda sadece 18000 alemin alacağı bilgi vardır

  a: rad 38 ve 39. öyle çoklu bir anlayıştan ziyade. “allah’ın ezelî ilmidir”. bize malum olmayacak bilgidir.
  yani şifre orada da geçerli

  x: orada levhi mahfuz diyor tefsirciler. ama değil. ana kitap rab katında korunur. ben onunla çalışıyorum ve kapalı bilinç değilim siz ise en az iki yıl. tavsiyem sıkı eğitim olabilir. tabi arayışınız varsa

  a: eğer lehvi mahfuz değil dersek allaha şirk koşmuş olmaz mıyız?
  eğer dediğiniz gibi bir eğitim söz konusu olsa. mevlana şems'e biat eder miydi?

  x: şems kimdir biliyormusunuz. ve mevlana. bakın bildikleriniz dünya bilgisi onları ilk aşamada bir kenara bırakıp hakikate yürüyebilirsiniz sonra zaten bütünlersiniz bilgileri.

  a: ışığın kalbimize nasıl ulaştığı her mahlukun kendisine özeldir. dolayısı ile ne sizin kabulleriniz mutlaktır. ne de benimkiler. dolayısı ile karşımızdakinin ilmini hafife almayacağız ki kalbimizi muhabbete kapatmayalım.

  x: ben kapalı bilinç değilim andrew bey. ben hakikat ilmi ile çalışır ve öğretirim öğrenmeye hazır olana. ona da ben karar veremem kim hazır kim değil.

  a: sevgili hanımefendi. bilgileriniz mutlakmış gibi yazdınız. ben de dinleyip sorular sordum. oysa hepimiz birer öğrenciyiz

  x: şems mevlana uyanışını yaparken yardımcı olarak geldi 118. boyuttan alion gezegeninden. şimdi 3. boyutu tanıyanlara ve bu bilgi ile yetişenlere anlatmaya çalışmak kolay değil. verdiğim her bilgi. hakikat kelamıdır
  ben öğrenebildiğim kadar öğrenci öğretebildiğim kadar öğretmenim. bu müsaadeyi de sizden yada başkasından almıyorum tabiki .

  a: epistemoloji üzerine okudunuz mu?

  x: okumadım vaktim olmuyor başka konulara yönelmeye. kainat kitabı okuyorum. onun enerjisi ile çalışmak, ve programını uygulamak ve ailemle doluyor vakit.

  a: doğru bilginin imkânlılığı? tek bir kaynaktan istifade etmeye çalışmak başka bilgilerle o kaynağı sınamadan mümkün müdür?

  x: dünyada yazılan her kitap gürz içidir. dolayısıyla hakikat boyutları değil. yazan kişilerin boyutları ile ilgilidir. ben kişilerin boyutu ile ilgilenecek vakte sahip değilim. allahın direk frekans bütünlüğü ile çalışıyorum. tek ve yeterli benim için.

  a: burada bilgiden mi inançtan mı söz ediyoruz?

  x: inanç temeldir bilgiyi inşaa edersiniz

  a: bilgi = inanç olmalı sizde

  x: kademe kademe, inanç bilgidir demedim :)

  a: o zaman neden bilgi = inanç demekte olduğunuzu düşündüğümü tartışalım

  x: ben tartışmam bilgiyi veririm alan alır. neden böyle biliyormusunuz ? vaktim yok bireysel eğitimde vermiyorum. geri planda yazan tartışan dostlara cevap yetiştirmeye kalksam asıl görevlerimi yapamam. bildiklerinizi başta unutmadan hakikate ulaşamazsınız. kolay gelsin .

  a: cevabı zaten verdiniz. bilgiyi veririm derken. bilginizi mutlak olduğunu düşünüyorsunuz
  oysa bu inançtır

  x: bilgimden şüphem yoktur. dediğim gibi allah boyutunun bilgisinde kusur olmaz . hakikat ilminin hakikat bilgileridir size verdiklerim . çok ileri boyutlardan dostların desteği ile insanlara ışık tutmak için paylaştıklarımızdır.

  a: gerçekte bilgi yanlışlanmaya açık olmak durumunda. yani sınanabilir olmalı. kapattığınız anda.
  bu artık bilgi olmaktan çıkar. inanç alanına girer. ona da saygımız vardır.
  ama bilgi diyerek paylaşmamak gerekir

  x: yo bilakis anayasa emir verdi. herkes bir boyuta inanabilir. açın bilgiyi alan alacak diye. öyle de oluyor. herkes içtihadında serbest

  a: ama inancımızı bilgi ile karıştırmamamız gerekir. siz bana inançlarınızı açtınız. ben ikna olmaya çalışıyorum. yöntemim anlamadıklarımı sormaktır. sormadan anladığını söyleyenler olabilir
  siz de onlara inanmayın. zira anlamadan inanmışlardır

  x: herhangi bir bilgi ile bence de karıştırmayın. ama allah ilim verir hakedene. ilim bilgilerini öğrenmenizi tavsiye ederim. miraç sadece dini evrimle tamamlanmaz. miracını tamamlamayanda sırattan çıkamaz. tercih insanoğluna bırakıldı zaten.

  a: bilgeliğin temeli, naçizane soru sormaktır. siz ise anlamadan inanmış olmak zorundasınız

  x: ben inanmadım. inanç ve inanmak çok farklıdır

  a: sorularıma verdiğiniz cevap: “yüksek mertebeden dostlar”. kaynağınızı sormuyorum ki ben. açıklamayı sizden rica ediyorum

  x: bakın ben kendi bilgimle ileri boyut bilgilerini inst.da paylaşıyorum. hakikat bilgileri ve anayasayı direk kaynağından öğretiyorum. ancak insanlık ortalama 100 seneye kadar bu dili daha rahat anlayacak. şimdi ben öğrenmek isterim nedir bu hakikat ilmi derseniz ben ancak faydalı olabilirim size. değilse benim bi faydam olmaz
  siz 3. boyutta 18 boyutun kuranda verdiği enerjiden ne kadarını aldınızsa ben oradan işe başlayamam ki. dediğim gibi zaman yok gece 1’i buluyor benim çalışmamın bitmesi. ve bilim insanından felsefe proflarına yada halktan insana 34 ülkeden öğrenmek isteyen insanla çalışmak söz konusu.
  yani öğrenmek isteyene severek öğretirim ancak yazarak değil. direk sistemi çalıştırarak. demem o ki
  ben ilim öğrenmeyi istiyorum derseniz. doğru adrestesiniz. ama benim size vereceğim sizin alabileceğiniz kadardır

  a: bense tam tersini düşünüyorum. karşımızdakinin alabileceği ile kendimizi kısıtlarsak kendimizi kısıtlamış oluruz. eleştiriye kapalı olursak gelişimimizi durdururuz. başka öğretilere zaman ayırmazsak da öyle. dolayısı ile sisteminiz bir bilgi sistemi ise inandırmaya değil tersine yanlışlanmasına açık olmalısınız.

  x: bendekini alıp beni geçebilirsiniz kısıtlamayın kendinizi.
  ben son nefese kadar almaya devam. hala öğreniyorum hergün

  a: kısıtladığımı mı düşünüyorsunuz? tersine. ben bütün fikirleri eşit derecede önemli bulurum
  o yüzden sizin tavrınızın aksine. hepsini açık yürekle dinliyorum

  x: allah’ın direk bilgisinin neresinde yanlış arayacağım

  a: bir nokta gerisinden bakamadığınızın farkında mısınız?

  x: ahhh gerisinde çok yaşam heba ettim, artık gerek yok, kimlerle çalıştığımı hatırladığımdan beri

  a: “allah’ın direk bilgisinin neresinde yanlış arayacağım” cümlesini açabilir miyiz?

  x: allah dünya insanına direkt görevli kadrosu ( gökten gelen yer kadrosu) hariç en ileri 18. boyuta kadar dini piramitten bilgi açmıştı. kuran ile. yani kuran allahın 18 boyutunun bilgisini içerir ki insan 3. boyuttadır. benim bahsettiğim ise 19 ve ötesi olan bilgilerdir. buna da hakikat iklimlerinin hakikat bilgileri denir ve direkt allah’ın fermanları kelamları ile bilgi içerir. bu bilgilerle yıllardır çalışıyorum ve direkt allaha hizmetli kadro ile (ki onlardan biriyim hamd olsun.) bu nedenle direkt onun bilgisinin nesinde yanlış arayacağım dedim.

  a: şimdi bu bilginizin bir kaynağı var elbette, değil mi?

  x: bir değil iki . biri tüm insanlığa açıktır ancak herkese o bilgilerle yetişme müsadesi verilmez. diğeri bu bilgilerle yetişmiş olana teslim edilir. dünyada sınırlı sayıda insan çalışıyor bu nizamlarla.

  a: evet, zahiri olanla ilgilenmediğiniz belli. şimdi ben batini olan kaynağınızı sormayacağım. sormak istediğim şu? bu kaynak sınanabilir mi?

  x: sınayan sınayabilir. benim için soruyorsanız sınanamaz. kaynağından geldim. ne olduğunu bilenlerdenim, inananlardan değil.

  a: kişisel deneyimlerin kanıt olmadığını biliyor muydunuz? ;)
  bir örnek vereyim. bir probleminiz var ve bir arkadaşınızın tavsiyesi ile bir ilaç aldınız kullandınız
  probleminiz geçti şimdi bunu sağlayan o ilaç mıdır?

  x: başkasına kanıt değil tabi

  a: hayır. ne yazık ki size de değil
  başka olasılıkları elediniz mi?
  örneğin, vücudunuz problemi zaten yenmişti. ilacın hiçbir etkisi olmadı. sadece zamanlama öyle gösterdi.

  x: sizin fikriniz bu. ben ilacı beni iyi eden ana kaynağa bakarım.

  a: hayır sadece olasılıkları değerlendiriyoruz
  izin verirseniz hepsini yazayım sonra düşünelim

  x: ok

  a: şimdi kendimi sizin yerinize koyarak düşümeye başlıyorum.
  ilacı aldım ve iyileştim
  ilk düşündüğüm şu olmalı demem lazım:
  1. gerçekten iyileştim mi? yoksa semptomları mı giderdim sadece.. gerçek problem temelde yatıyor olabilir değil mi? hatta ilerliyor olabilir. o zaman daha ileri seviyede bir tetkik . örneğin bir tomografi çektirmeden asla gerçekten iyileştiğimi bilemem
  2. tomografi de çekildi. ileri tetkikler yapıldı. gerçekten iyileşmemiş olabileceğime dair fikrim yanlışlandı. bakın iyileştiğim doğrulandı demiyorum. çünkü hiçbir zaman mutlak olarak bilemem bunu. o yüzden bir 6 ay sonra bir tomografi daha diyorlar. o zaman şimdi beni neyin iyileştirdiğinden emin olabilir miyim? hayır!
  zira:
  a) ilaç tesirsizdir vücudum hastalığı kendi yenmiştir
  b) o sırada uyguladığım başka bir kür asıl etkiyi yaratmıştır.
  dolayısı ile çözüm olduğuna inandığımız pek çok olgu aslında doğru olamayabiliyor
  katılır mısınız? yani kişisel deneyimlerimizin bizim için bile birer kanıt olmadığında mutabık kaldık mı?

  x: ben de diyorumki benim işim ne doktorla ne ilaçla nede ilacı bana ulaştırmaya aracı olanlarla. benim meselem hastalığın ana kaynağında şifanın da. dolayısyla andrew bey perdenin ardını görmüş birine perde önünden ne anlatacaksınız ? ben perde önünde sizin bu yazdığınız her olasılığı vakti zamanında denemişim ve tüm deneyimler beni asıl meseleye getirmiş. ve demem o ki bu boyutta ilgilendiğim tek şey kaç insana daha bana verilen görevle hizmet ederim. ve zaten belirtmiştim yukarda
  kişisel deneyimim başkasına kanıt değildir ancak zaten hazır bir bilincin kanıt ihtiyacı yoktur. ispatlar olmamışları olgunlaştırmak için yapılır. benim temaslarım ispat için değil görev için sağlanmıştı. bu da beni bağlar zaten başkasını değil. ancak allah derki kapalı bilinç olup kurtaracaklarınız var. öğrendiğini öğret aldığını ver.

  a: yazdıklarınızın hiçbiri soruma cevap vermiş değil siz de biliyorsunuz
  ben çok basit ve pratik sorular soruyorum. sizin verdiğiniz karmaşık yanıtları gerektirmiyor

  x: sizin beklediğiniz cevaplar değil. ama hepsi sorularınıza bizzat cevap. size karmaşık geliyor

  a: ne yazık ki değil. cevabı ikimiz de biliyoruz. ama siz nedense aynı şeyleri tekrar tekrar yazıyorsunuz
  ben o kısmı geçtiğimiz düşünüyorum. siz kaynak verdiniz. onu anladım .şimdi meselem o değil
  kaynağımız kendimiz olamayız. mesele bu
  ilacı aldım iyileştim diyor ve bana aynı şeyi tekrar edip duruyorsunuz
  bu o ilacın sizi iyileştirdiğine değil. sizin onun sizi iyileştirmiş olduğunuza inanmış olmanıza kanıt teşkil eder sadece .yani bilgi değil inanç sizinkisi .kabul etmekte ne beis var? sadece bildiğimizi düşünmekten vaz geçmeniz gerekir.. bunu ben söylemiyorum. mantık bunu gerektiriyor. çünkü çok mantıklı başka olasılıkları değerlendirmeyi topyekün reddettiniz .o zaman bu bilgi olamaz. inanç olur.

  a: andrew bey benden alacaklarınız sizin beklentileriniz olmaz zaten. siz kendi kaynağınız kendiniz olun . ben buna büyük saygı duyuyorum . olur mu. ilaç aldım iyileştim demedim ayrıca. siz kendi sesinizi duyduğunuz için benim söylediklerimi duymuyorsunuz. duyamazsınız da şuan. inanmak değil inanç temelimdir. bilgi üzerine inşaa ediliyor. ve gen arşivlerinizde tüm kayıtlar var biliyorsunuz ama bu şuuraltıdır. ve insanoğlunun temel hakikate kendi başına ulaşacağını bir zaman kalmadığı için yardım eli uzanmıştır son defa insanlık için. o eli tutabilen tutar tutmayan tutmaz. seçim insana bırakıldı. şimdi siz bildiğiniz inandığınız yolda yürüyebilirsiniz. ben yazışmanın başından beri sizin boyutunuzdan kanalınızdan bana ifade ettiklerinizle sizinle bir sohbet ettim. ancak bu benim tarafımdan uzasın istemem. çünkü evet çok mantıklı dedikleriniz ama ben dünyasal mantığın sesi ile ilgilenmiyorum andrew bey. hemde hiç. bu nedenle konuşmanın bu çerçevede uzamasına gerek yok. 4 saat kesintisiz anayasa çalışacağım. oğlumla planımız var. öğrencilerim ve ses ettiğim bir insan kitlesi var. bana kendi bildiğinizi sandıklarınızla değil de hakikat bilgilerini öğrenmek üzere yazarsanız vaktim oldukça dönerim. ve bildiğim kadarı ile aktarırım. kendini kendinden silmeyen zaten hakikate ulaşamaz. güzel bir gün diliyorum

  a: en temel akıl yürütmeyi deniyoruz birlikte. ama sanırım zaten dediklerimi anladınız. o yüzden cevap vermek yerine vermemeyi tercih ediyorsunuz

  x: evet çünkü benim için temel akılla değil evrensel zeka ile sohbet edilebiliyorsa iki tarafa verimli oluyor. böyle benim size bi faydam olmaz temel aklı yürüteceğiniz ve bu konularda sohbet edeceğiniz çok insan var.

  a: evrensel zeka nedir?

  x: bugüne kadar geçirdiğiniz tüm yaşamlardaki kayıtlarınız ile değil dünya bilgisi ile değilde allahın bilinç okyanusuna dalarak oradan kelam edebilmektir. o zekayı kullanabilmektir. bu tüm yaradılış bilgisini içeren noktadan bütüne her şeyi içinde saklayan bir kompitür programıdır ki bildiğiniz kompiturla karıştırmayın. bu kozmik zihindir. bir varlık ancak 7 kat evren bilgisi alabilecek bir tekamüle ulaştıysa bu zekayı kullanmasına müsade edilir. burada da dinler son bulur. ilim başlar. dinler yetiştirir. ilim ulaştırır

  a: 1. kendi bilginizden başka (bakın başkasının demiyorum. çünkü kaynak şahsi bir kavram değildir) bilginin değerini kabul etmiyorsunuz. bu da evrensel değil tam tersine tamamen subjektif bir yargınız olduğu anlamına gelmez mi?
  2. zekanın da ölçütü mantıklı düşünmektir. kendinize ait olduğunu iddia ettiğiniz bilginin mantık yoluyla sınanmasına karşısınız.
  dolayısı ile bu ne evrensel ne de zeka ile ilgili duruyor. dolayısı ile beni suçlamanız doğru mu?

  x: değersiz demedim kabul etmiyorum hiç demedim. bu sizin tercihiniz saygı duyuyorum dedim
  ve gerçekten öyle ben buna dahil olmak istemiyorum.

  a: kavramları doğru yerde kullanmadıkça oluşturduğunuz dilin bir iletişim aracı olmasına imkan yok.

  x: bu da seçimdir saygı duyulmalıdır
  sizi suçlamıyorum andrew bey. ben bu mantık ile yol almayı bırakalı çok oldu. kendi bilgimide. evrensel zekayı da size kendi bilgimle tanımladım.

  a: bakın seçiminize saygım var. ama bunu doğru terminolojiye oturmanız şartıyla. ben evrensel ve zeka sözcüklerini tamamen kendi tercih ettiğiniz bir anlamda kullanmanızdan bahsediyorum
  inançtan bilgi olarak bahsetmenizden. kendi şahsi kabullerinizden, evrensel zeka olarak bahsettiğiniz sürece bu başkalarının alanına da müdahale etmek anlamına gelmez mi?

  x: gerçekten bu konuşmada olmak istemiyorum basit ve net :) madem ikimizde seçimlere saygı duyuyoruz uzaması anlamsız.

  a: tekrar tekrar söylüyorum. sınanmayan bilgi olmaz

  x: sınayın

  a: :) siz inananlar arıyorsunuz. o yüzden benim gibilerle konuşmak zor geliyor. çünkü sorup duruyoruz
  şuna dikkat ettiniz mi: sizce neden ben soruyorum ve siz açıklamaya çalışırken bunaldınız?

  x: bunalmadım :) ayrıca benim öğrencilerimi yada kimin devam edip etmeyeceğini ben seçmiyorum. dediğim gibi sizin sorularınızla dünyada pek çok insanla muhabbet edebilirsiniz. benim size burda faydam olmaz. olmayacak bi mevzuda da benim için geçen vakit anlam ifade etmiyor. bu vakti sorularını bilgelik sistemini tanımak üzere soru soran dostlara ayırmayı tercih ediyorum. hepsi bu . çünkü gerçekten vaktim olmuyor , hayatımı bilmediğiniz için misyonumu da kendinizce yorumladınız, olsun .
  - - - - - - - - - - - - - -
  bir aradan sonra:
  a: korona hakkında ne düşünüyorsunuz?

  x: 1992 de uzaysal mikroorganizmaların serbest bırakılacağı bilgisini almıştık
  denetimsiz enerjilere yaşam hakkı tanınıyor. virüsler aşı programıdır.

  a: uzaysal organizma derken neyi kastediyorsunuz?

  x: 1964-65 yıllarından sonra dünyamıza pek çok galaksi varlığı doğum yolu ile transferi başladı. onların yaşam ve evrim skalalarını yakalayabilmeleri için evrimli varlıklardan aşı almaları şarttır. virüs programları bu nedenle devreye alındı. dikkat ederseniz bu dönem sonrası çok fazla virüs yayıldı zaten . virüslerin iki görevi var. hem aşı alır hem aşı verir. kozmik enerjilerle beslenirler. -1000 dereceye kadar yaşam sürdürüp havada 70- 80 saat yaşayabilirler.
  virüs eter boyutta hazırlanır dünyaya fizik aleme bırakılır. koordinatına uyan varlıkta zemin bulursa ona ulaşır ve varlığın hem ruhsal hem evrimsel enerjisinden beslenir. özetle varlıktan tanrısal enerji alır ve ona da taşıdığı boyutun aşısını verir. varlık güçlüyse virüsü yener ve virüsün hazırlandığı boyutun enerjisini artık çok daha kolay çeker. yani göksel programdır. ve serbest bırakılacaklarını biliyorduk. toplu ölümler olacak dünyada...

  a: ingilizce düzeyiniz iyidir değil mi?

  x: ingilizcem orta seviye

  a: bir tıbbi makale okuyacak seviyededir umarım

  x: hayır, o kadar iyi değil

  a: https://www.nature.com/…n=naturenews_&sf231597135=1
  bilimsel bir çalışma var ekte
  yorumlamanızı istirham edecektim ( bkz. dipnot)

  x: bu çalışmayı özetlemeniz lazım
  bunu çeviremem

  a: dün siz 34 ülkeden öğrencilerim var deyince
  bir kaç dil birden üst düzeyde konuştuğunuza inandım
  hayal kırıklığına uğradım açıkçası

  x. öğrencim var demedim. 34 ülkeden insanla çalışmak söz konusu dedim. öğrencilerim türk.
  yabancı uyruklu öğretmenlerimiz var. onlarda türkçe öğreniyor. burada olanlar

  a: anladım
  yabancı dilde kaynakları inceleyebildiğinizi düşünmüştüm. yanılmışım.

  x: (bir fotoğraf paylaşıyor) yamoto, bilim adamı çok severim
  birbirimizi dil ile anlamayız ama bağımız güçlüdür
  (bir başka resim) dr.sankhara
  ve daha nice dostum, binleri bulur...

  a: neyse. ben farklı düşünmüştüm.
  x: ok sizin düşünceniz.
  hepsiyle çalışmalarımız var.
  her sene birkaç defa uluslararası konferans veriyoruz.
  a: dostluk ve sevgi çok güzel
  ama ben bilgi ile ilgileniyorum biliyorsunuz
  ve bilginin kaynağı ile
  x: kaynağı allah
  bildiğiniz tanıdığınız taptığınız

  a: örneğin az önceki virüsle ilgili detaylı bilgiye nasıl ulaştınız

  x: bilgim var zaten. bilgimi aktardım. dediğim gibi yıllardır anayasa çalışıyorum
  a: anayasayı gördüm. okudum hatta. böyle bir bölümüne rastlamadım, o yüzden.

  x: bizim ayrı bir dosyamız vardır

  a: onu soruyorum işte. bir güncelleme mi geldi virüslerle ilgili? özellikle covid-19…

  x: yo detay yok ama dosyamızda bilgi verilmişti. ancak şimdi her gece yarısı özel bir çalışma alıyoruz . bu ve bunun gibi programlar açılacağını biliyorduk
  bu bir ibret programıdır. ve henüz başındayız.
  a: tedavisi biliniyor mu?

  x: evet. manyetik alan koruyucudur. çalışmalarımız içinde gönülden yapılan hizmet kişiyi allah'ın korunma boyutunda tutar. bizlerden yakalanan olmadı. hiç bir güneş öğretmeni frekansını düşürmezse yakalanmaz virüse.

  a: şimdi aşısı bulunsa yaptırmaz mısınız?
  x: hayır. aşı dünyaya yapılırsa, yaptırmayın derim

  a: oğlunuza da mı?
  x: oğluma da

  a: böyle bir kararı alırken bir anne olarak sorumluluk hissetmez misiniz?
  x: aşılamanın ardını biliyormusunuz ?

  a: bilmiyorum nedir?

  x: lütfen araştırın. derin devlete çıkar adres. ben bu konularda konuşmayı tercih etmiyorum
  a: oysa çok ilginç. duymak istiyorum.

  x: dualite ortamında yaşıyoruz. bize göksel hiyerarşi biri teknik diğeri doğal yoldan mahfınız hazırlanıyor der. işte dualitede ilahi plana karşı güçlerin bugüne kadar yaptıklarıyla insanlık bir matrixte kölelik sisteminde tutuldu. dünya maddi manevi zor koşullara hazırlanıyor. pozitif güçlerin çalışması yoğunlaştıkça negatifte artacak. aşılamalara karşıyım bu konuda kendi boyutumun bilgilendirmeleri var. 5g ye de karşıyım. insanlığa büyük zarar verecek ani ölümleri arttıracak. frekansları kıracak vs vs. derin mevzular.

  a: peki eşinizle ayrı düşseniz aşı konusunda. o oğlunun aşılanması istese. nasıl bir sonuç olur?

  x: eşim tercihlerime güvenir ayrı düşmedik. aşı muhanbetinde konusu geldi

  a: ne oldu peki?

  x: dünyadaki aşılama sistemlerine güvenmiyoruz ortak kararımız.
  ancak evrensel bir bilgi onaylar ve o zaman sorun yok. ben 6 yıldır dr ihtiyacıda duymadım. inşallah duymamda ... şifa gücümüz var. henüz çok aktif kullanamasakta. oğlumada öğretmeye çalışıyorum.
  o uzay gemisine alındı. ve iki defa direkt temas yaşadı. dolayısıyla açık bir çocuk

  a: ya eşiniz? o da açık mı?
  x: evet eşim annem babam ablam... hepsi içinde
  oğlumun in babası ilk eşim. o farkındalığını yükseltmeye başladı.
  şimdiki eşim zaten sistemde en büyük destekçim

  a: sevindim
  ilk eşinizin farkındalığını yükseltmesi derken ne kastediyorsunuz?

  x: uyanışta

  a: daha önce karşı mıydı?

  x: bilgisi yoktu karşı değildi

  ahhaha ama annem babam adana da benim ilk yaşadıklarımı öğrendiklerinde korkup yanıma geldiler. sonra babam hanım kız doğru yolda biz bunca yıl ölü gibi uyumuşuz dedi. şimdi hepsi son derece yoğun şekilde çalışma yapıyorlar

  a: uzay gemisine sizi almadılar mı?

  x: ikimizide aldılar
  a: muhteşem
  nasıl bir deneyimdi?
  x: hangi kelimeler anlatır bilmiyorum açıkçası...

  dipnot: yeni tip corona virüsün (covid-19) doğal kökenlerinin bulunduğu ve tamamen evrim yoluyla oluştuğu sonucuna varıldığına ilişkin bir bilimsel çalışma
 • adını bir kerede söyleyebilenlere premium üyelik vermeleri lazım.