• sesi pek bi güzel trt sanatçısı
  • tüm hayatım boyunca dinlediğim en etkileyici kadın, cengiz özkan'la olan düetlerindeki sesinin kırıldığı yerde bir ömür sarhoş kalabilirim.
  • sesi, yorumu çok güzel bir sanatçı. nazlı öksüz ile söyledikleri (bkz: bugün ayın ışığı) ve kendi söylediği (bkz: bu dağlar kömürdendir) favorilerim arasında.
  • anadolu sesli, özlü sanatçı.
    türküyü okumayan, haşa sesiyle söze müziğe ruh üfleyen âhu gözlü.
  • baba* ile yaptığı düet ile tanıdım. sesi gibi kariyeri ve hayatı güzel olsun.
  • lisede de böyleydi kendisi,tüm sınıf susar sesinin naifliğine odaklanırdı.sanatçılığı dışında müthiş bir karaktere ve arkadaşlığa sahiptir lise boyunca çok kahrımızı çekti buradan af diliyoruz *

tanım:yorumuyla kendine daima hayran bırakan adı gibi dünya tatlısı trt ses sanatçısı.

ela gözlerini sevdiğim dilber
  • üniversiteden arkadaşımdı.
    adına başlık açıldığını bilmiyordum bile.
    harbi kızdı gerçekten de, sesinin muazzamlığı dışında oturmuş bir karakteri vardı.
    mezun olduktan sonra pek görüşmedik ama hala işini aşkla yapan biri dendiğinde aklıma ilk o gelir.başarısı burdan geliyor olmalı.
    ayrıca hataylıları da severdi nedense. *
  • trt türk halk müziği sanatçısı.halen trt müzik kanalında" harman yeri" adlı programda solist olarak bulunmakta...
  • trt müzikte yayınlanan harman yeri programında seslendirdiği güle yel değdi türküsüyle beni mest eden, muazzam bir ses rengine/tonuna sahip kadın. bugüne kadar keşfedememiş olmak da benim ayıbım olsun.
  • bir dizi tesadüf ile sesini duydum; ne televizyon izlerim ne de trt. aylardır canım türkü dinlemek çekiyordu, ne dinlesem seçemiyordum. sanırım tam olarak aradığım yeni şeyi buldum. o ne hem tatlı hem acı çın çın bir sestir öyle aman ya rabbi. ayrıca kendisinin sıcacık bir güzelliği var. link vermek istedim ama her yorumu ayrı güzel. dinleyin, seversiniz.
hesabın var mı? giriş yap